mostmár a leírások is sikeresen át lettek mentve, tehát újra tud
dübörögni az oldal.
igyekszem majd friss hírekkel is ellátni az oldalt, de ez egyedül
annyira nem egyszerű. ha valaki kedvet érez, és ideje is van rá, akkor
csak bátran :)
valamint ne feledjétek, az új cím: http://netbook-hu.hostoi.com
ja igen, erről jut eszembe. ha valaki még nem hallotta volna, az extra
március 31-től fizetős lesz, úh amúgy is jó döntés volt a költözés :D
mindenkinek kellemes hétvégét: bálint