Ennek köszönhetően 3 új hír került ki az oldalra.
(Ez most egy próba jellegű 'körlevél'. Kíváncsi vagyok, hogy így
kedvet kapnak e a régi tagok, hogy újra látogassanak minket. Remélem
már mindenki tudja, de csak megerősítésként. Az új címünk
http://netbook-hu.hostoi.com )
Mindenkinek kellemes hosszúhétvégét.
Üdv: Bálint
---
[stx] .::. http://www.xts.hu
---