Fwd: [szocialis.szakma] NDI - addiktológia képzés

11 views
Skip to first unread message

Botyánszki Alíz

unread,
Nov 25, 2011, 4:24:04 AM11/25/11
to madridiszallo


---------- Forwarded message ----------
From: Németh László <en...@enternet.hu>
Date: 2011/11/24
Subject: [szocialis.szakma] NDI - addiktológia képzés
To: szociali...@lev-lista.hu




---------- Forwarded message ----------
From: Hábencius Judit <hju...@ndi-int.hu>


Kedves Laci!

 

Egy újabb képzésünkkel kapcsolatban szeretném a segítségedet kérni. Addiktológia címmel januárban tartjuk 4 napos (2+2) 50 pontos akkreditált képzésünket. Nagyon szépen kérlek, küld ki légy szíves a címlistádra. Mellékelem a felhívást és a jelentkezési lapot. A jelentkezési határidő: december 16., ami a jelentkezési lapon rajta van. Nagyon köszönöm,

 

Üdvözlettel:

Judit

 

 

Hábencius Judit - KEF tanácsadó

NCSSZI – Nemzeti Drogmegelőzési Iroda

1134 Budapest; Tüzér u. 33-35.

Telefon: +36/1/237-67-22

Mobil: +36/30/653-99-68

E-mail: hju...@ndi-int.hu

Web:  www.ndi-int.hu ; www.kef.hu

 



____________________________________________________________
szocialis.szakma levelezőlista - szociali...@lev-lista.hu
Leiratkozás a listáról: http://lev-lista.hu/pub/szocialis.szakma

A lista levelei tematikus gyűjtésben megtalálhatók www.bszf.hu
weblap szakmai fórum rovatában.
____________________________________________________________
   http://lev-lista.hu - A levelezőlista szolgáltató

addiktológia felhívás.doc
jelentkezési lap addiktológia.doc

Tamás Jávor

unread,
Nov 28, 2011, 11:37:34 AM11/28/11
to madrid...@googlegroups.com
Hali Alice!
 
 
  Köszönöm, hogy átküldted, kinyomtattam, te jönnél?
 
 
                                  Tamás

Botyánszki Alíz

unread,
Dec 5, 2011, 6:57:23 AM12/5/11
to madrid...@googlegroups.com
Szia Tom!
 
Ha támogatnak bennünket, akkor én is benne lennék. a téma miatt is, és az 50 pont miatt is. :-)
 
Alice

Erzsébet Gátiné Barta

unread,
Dec 5, 2011, 1:13:12 PM12/5/11
to madrid...@googlegroups.com
Szia!
Bár Tomi lehet, hogy mondta, de a jövőben a kredites pontokba csak a normatívával szállnak be 5 800 Ft a többi saját zsebből
 
Szia Zsóka

--
Gátiné Barta Erszébet

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages