Sziasztok!
Hétfőn elhoztam A Város Mindenkié csoporttól 50 db. Jogi kisokost, melyet Bp. közterein élő és tartózkodó hajléktalan emberek részére adtak ki. A kiadványban található információkat azonban nem csak közetrületen élők tudják hasznosítani.
Andi szekrényében vannak elhelyezve a füzetek, Tőle, és tőlem is bármikor kérhetitek!
Üdv.: Alíz