Fwd: Felhívás szociális munkásoknak

1 view
Skip to first unread message

Botyánszki Alíz

unread,
Mar 9, 2012, 11:18:54 AM3/9/12
to madridiszallo


---------- Továbbított levél ----------
Feladó: A Város Mindenkié <avarosm...@gmail.com>
Dátum: 2012. március 9. 16:05
Tárgy: Felhívás szociális munkásoknak
Címzett: A Város Mindenkié <avarosm...@gmail.com>


Felhívás szociális munkásoknak
 
Egy irányba tartunk, de más utakon
Tapasztalatcsere a hajléktalan emberek érdekvédelméről
 
A Város Mindenkié hajléktalan érdekvédelmi csoport tapasztalatcserét szervez szociális munkásoknak. Célunk, hogy a hajléktalan-ellátásban dolgozó szociális munkások közvetlenül az érintettektől szerezzenek tapasztalatot, információt, ötleteket, és a közös gondolkodás, tapasztalatcsere révén, javítsuk a hajléktalan emberek érdekeinek érvényesítését, érdekképviseletét.
 
Mikor? 2012. április 5. (csütörtök) 10-15h
Hol? VIII. ker. Szentkirályi utca 22-24. (Tégy az emberért! Központ)
 
Jelentkezés: avarosm...@gmail.com
Jelentkezési határidő: 2012. március 30.
 
További információ:
Udvarhelyi Tessza (06 20 381 89 96)
--
A Város Mindenkié rendszeres műsora a Muzsikus rádión minden kedden 16 és 17 óra között hallható. www.muzsikusradio.hu

A műsorok letölthetők blogunkról is: www.avarosmindenkie.blog.hu

szoc munkás_felhívás.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages