AHA

2 views
Skip to first unread message

Fecske

unread,
Nov 14, 2011, 6:37:12 PM11/14/11
to Fecske

Kedves mindnyájunk!
Egyre nagyobb az izgalom a házunk körül a Jubileumi fellépés kapcsán.
Keméljük osztoztok örömünkben, és megtiszteltek jelenlétetekkel
Üdvözlettel az AHA színpad

--
Üdv Fecske
Tel: 06-709-338-123

AHA meghívo 2011.pdf
Jubileumi müsor 1.doc
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages