---------- Továbbított levél ----------
Feladó:
A Város Mindenkié <avarosm...@gmail.com>
Dátum: 2011. október 10. 9:07
Tárgy: Hajléktalan kutatókat keresünk - kis összegű kutatási ösztöndíjjal
Címzett: A Város Mindenkié <
avarosm...@gmail.com>
Kedves szociális munkások és intézményvezetők!
A Város Mindenkié továbbra is várja hajléktalan kutatók jelentkezését az "Utca és jog" elnevezésű 10 hónapig tartó programba. Elsősorban olyan hajléktalan embereket várunk, akiknek van utcás tapasztalatuk és esetleg érte már őket valamilyen diszkrimináció, hatósági zaklatás (ez a kutatás témája). A programban újdonság, hogy a jelentkező hajléktalan embereknek kis összegű kutatási ösztöndíjat tudunk biztosítani.
Az érdeklődőknek 2011. október 18-án kedden 14 órától információs fórumot tartunk a BMSZKI "Könyves" közösségi helyiségében.
Kérjük, terjesszék a felhívást ügyfelek között és ha lehetséges, utcás ügyfeleikhez is juttassák el a szórólapot.
Köszönettel,
A Város Mindenkié csoport