Fwd: Szolidaritás a hajléktalan emberekkel

0 views
Skip to first unread message

Botyánszki Alíz

unread,
Oct 16, 2011, 11:56:09 AM10/16/11
to madridiszallo


---------- Továbbított levél ----------
Feladó: A Város Mindenkié <avarosm...@gmail.com>
Dátum: 2011. október 15. 22:12
Tárgy: Szolidaritás a hajléktalan emberekkel
Címzett: A Város Mindenkié <avarosm...@gmail.com>


Tisztelt hajléktalan-ellátó szervezetek!

Mint bizonyára értesültek róla, az Országgyűlés 2011. október 17-én hétfőn tárgyalja azt a törvénymódosító javaslatot, ami 150 ezer forinttal vagy elzárással büntetné az "életvitelszerű tartózkodást" közterületen, azaz az utcai hajléktalanságot.

A Város Mindenkié csoport hétfőn 17 órakor nagyszabású tüntetést szervez az előterjesztés ellen a Kossuth téren, ahova a lehető legtöbb résztvevőt várjuk, hogy kifejezze tiltakozását az embertelen előterjesztés ellen és szolidaritást vállaljon a hajléktalan emberekkel.

Ezúton szeretnénk Önöket is meghívni erre a rendezvényre, valamint arra kérjük Önöket, hogy lehetőségeikhez mérten támogassák tiltakozásunkat. Amiben segíteni tudnak:
- terjesszék az esemény hírét a Facebookon és a csatolt szórólapok segítségével munkatársaik és ügyfeleik között
- tájékoztassák a sajtót az eseményről
- adjanak ki szolidaritás nyilatkozatot, amelyben elítélik a hajléktalan emberel bebörtönzését.

Minden segítséget és támogatást előre is köszönünk.

Üdvözlettel,

A Város Mindenkié csoport

--
A Város Mindenkié rendszeres műsora a Muzsikus rádión minden kedden 16 és 17 óra között hallható. www.muzsikusradio.hu

A műsorok letölthetők blogunkról is: www.avarosmindenkie.blog.hu

szabsértés_szórólap_final.pdf
toborzo_keruleti_szoro_final.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages