---------- Továbbított levél ----------
Feladó:
A Város Mindenkié <avarosm...@gmail.com>
Dátum: 2011. október 15. 22:12
Tárgy: Szolidaritás a hajléktalan emberekkel
Címzett: A Város Mindenkié <
avarosm...@gmail.com>
Tisztelt hajléktalan-ellátó szervezetek!
Mint bizonyára értesültek róla, az Országgyűlés 2011. október 17-én hétfőn tárgyalja azt a törvénymódosító javaslatot, ami 150 ezer forinttal vagy elzárással büntetné az "életvitelszerű tartózkodást" közterületen, azaz az utcai hajléktalanságot.
A Város Mindenkié csoport hétfőn 17 órakor nagyszabású tüntetést szervez az előterjesztés ellen a Kossuth téren, ahova a lehető legtöbb résztvevőt várjuk, hogy kifejezze tiltakozását az embertelen előterjesztés ellen és szolidaritást vállaljon a hajléktalan emberekkel.
Ezúton szeretnénk Önöket is meghívni erre a rendezvényre, valamint arra kérjük Önöket, hogy lehetőségeikhez mérten támogassák tiltakozásunkat. Amiben segíteni tudnak:
- terjesszék az esemény hírét a
Facebookon és a csatolt szórólapok segítségével munkatársaik és ügyfeleik között
- tájékoztassák a sajtót az eseményről
- adjanak ki szolidaritás nyilatkozatot, amelyben elítélik a hajléktalan emberel bebörtönzését.
Minden segítséget és támogatást előre is köszönünk.
Üdvözlettel,