Lőrinc

4 views
Skip to first unread message

Mária Sárosi

unread,
Sep 17, 2011, 5:11:00 AM9/17/11
to Deák Emese, Csapó Emma, Ember, Piroska, en...@frm.hu, Tarjan Anna, Barnabás Sárosi, heiczin...@voroskeresztbp.hu, Kriszta Varga, czecze...@voroskeresztbp.hu, Kopácsy Gergely, Dr. Ábrahám Ildikó, Borbala Vitez, Tóth-Maros Ildikó, madrid...@googlegroups.com, Marta Szentkereszty, Lívia Pászli, Deák Benedek, Németh Kristóf, Ildikó Krizbacher, Deák Vince, Marta Pelenyi, Réthy Ica, sarosi maria, András Gyula Vitéz, Zoran Vadaszan, g...@madridi.hu, titk...@voroskeresztbp.hu, varg...@voroskerestbp.hu, szilvi....@gmail.com, ani...@enternet.hu, ali.c...@t-online.hu
Pár kép a mi Lőrcinkről...
Puszi, Mariferkólőrinc
P9100002.JPG
P9130008.JPG
P9160017.JPG
P9160015.JPG
P9160020.JPG
P9170029.JPG
P9170034.JPG
P9170036.JPG
P9080129.JPG

Zsuzsa Horváth

unread,
Sep 19, 2011, 12:02:53 PM9/19/11
to madrid...@googlegroups.com
Gyönyörű baby!!! Nagyon édes!

2011/9/17 Mária Sárosi <sama...@gmail.com>

Réka Takács

unread,
Sep 20, 2011, 2:57:38 AM9/20/11
to madrid...@googlegroups.com
Cukika :)))

2011/9/19 Zsuzsa Horváth <zsazs...@gmail.com>

Erzsébet Gátiné Barta

unread,
Sep 20, 2011, 4:28:16 AM9/20/11
to madrid...@googlegroups.com
Nagyon-nagyon gyönyörű, mikor talizhatunk veletek, jó lenne már kicsit megszeretgetni.
puszi nektek

2011/9/17 Mária Sárosi <sama...@gmail.com>

Pár kép a mi Lőrcinkről...
Puszi, Mariferkólőrinc



--
Gátiné Barta Erzsébet

Erzsébet Szabó

unread,
Sep 22, 2011, 4:22:34 AM9/22/11
to madrid...@googlegroups.com
Nagyon aranyos, remélem jól vagytok :)

2011/9/20 Erzsébet Gátiné Barta <gat...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages