A. A. gyűlés - október 20.

5 views
Skip to first unread message

Botyánszki Alíz

unread,
Oct 3, 2011, 4:42:00 AM10/3/11
to madridiszallo
Sziasztok!
 
Az Anonim Alkoholisták nyitott gyűlésükön várnak bennünket október 20-án (csütörtökön) 19-20 óráig a nappali melegedőben.
Ha tudtok, éljetek a lehetőséggel!
 
Üdv.: Alíz

Zsuzsa Horváth

unread,
Oct 24, 2011, 5:54:46 AM10/24/11
to madrid...@googlegroups.com
Éltünk vele! Jó volt!

2011/10/3 Botyánszki Alíz <botyans...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages