Köszönet

2 views
Skip to first unread message

Botyánszki Alíz

unread,
Oct 3, 2012, 5:17:32 PM10/3/12
to madridiszallo
Kedves Munkatársak!

Köszönjük az ajándékot, és hogy gondoltatok ránk!

Továbbra is várunk Benneteket szeretettel! Reméljük, hogy a
közeljövőben már nem hiába! :-)

Szeretettel:

Alíz, Pityu, Fanni

Erzsébet Gátiné Barta

unread,
Oct 5, 2012, 4:41:28 AM10/5/12
to madrid...@googlegroups.com
Szia! Úgy tervezzük, hogy jövő hét péntek délelőtt meglátogatunk Titeket, nem tudjuk még mikor megyünk, de telefonon keresünk majd.
--
Gátiné Barta Erszébet

Botyánszki Alíz

unread,
Oct 5, 2012, 5:40:23 AM10/5/12
to madrid...@googlegroups.com
Oké, beírtuk Fanni táncrendjébe! :-) Várunk Benneteket!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages