Sziasztok!
Jövő hét szerdán 19.-én viszek be gyorsteszteket. Kérlek titeket gondoljátok át melyik ügyfeletek használt vagy használ intravénásan bármilyen szert. Ez azért fontos, mert a kutatás aminek keretén belül a szűrés történik csak az injektálókra fókuszál.
Ha van tippetek akkor a neveket lécci küldjétek át nekem. Esetleg azt is megkérdezhetnétek hogy az illető benne lenne-e.
A szűrés kb 10-15 percet vesz igénybe. Nem fájdalmas csak a száj nyálkahártyájáról veszek mintát.
Előre is köszi!
Sz. Gábor