Kedves Lányok!
Most kaptam egy szomorú hírt, hogy egy ismerősöm első gyermeke, egy kislány, szülés közben meghalt. Azt szeretném megkérdezni, kik azok, akik gyász csoportot vezetnek közületek, mert tudom, többen is vagytok.
Megadnám neki az elérhetőségeiteket.