Dúlatábor - naptár

11 views
Skip to first unread message

Belányi Éva

unread,
May 3, 2013, 1:29:37 AM5/3/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok,
 
A naptár, amiről regéltem.
Kérlek, hogy segítsd a munkámat azzal, hogy belépsz és ott is regisztrálsz.
 
http://www.doodle.com/s54kc3zf326sku36
 
Köszönöm,
Éva

eszter dobay

unread,
May 3, 2013, 4:16:15 PM5/3/13
to mad...@googlegroups.com
én nem látom...


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 



--
dobayeszter
+36-30-75-88-338

Fotós,
DONA dúla

Ágota Turóczi

unread,
May 3, 2013, 4:41:26 PM5/3/13
to mad...@googlegroups.com
Köszi Éva, ikszeltem.
Ágota


2013. május 3. 7:29 Belányi Éva írta, <bsz...@hotmail.com>:

--

Belányi Éva

unread,
May 4, 2013, 1:33:42 AM5/4/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Eszter,
Örülök, hogy végül mégis sikerült. :))))
 
Csodás hétvégét mindenkinek!
Éva
 

Date: Fri, 3 May 2013 22:16:15 +0200
Subject: Re: [madonas] Dúlatábor - naptár
From: dob...@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com

Lepesi-Benkő Réka

unread,
May 4, 2013, 3:16:06 AM5/4/13
to mad...@googlegroups.com

Elvben ráérek, gyakorlatban még lehetnek nehézségek… Beírtam okésnak.


A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2013.0.3272 / Vírus adatbázis: 3162/6291 - Kiadás dátuma: 2013.05.02.

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
May 6, 2013, 10:41:20 AM5/6/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok csajok!

Engem az Uram már nem szívesen enged el egész hétvégére az akkor már 36ésFél hetes pocakommal...így csak péntek délután lennék veletek.
Ha valaki megy Pestről, becsatlakoznék a kocsijába. Uram meg értem jön este és hazafuvaroz :)))
Legalább kicsit veletek leszek!!!

Pusziiii


2013/5/4 Lepesi-Benkő Réka <reka....@gmail.com>

Zsuzsa Raj

unread,
May 6, 2013, 11:10:38 AM5/6/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok ! Én is csatlakoznék valakihez Pestről Egerbe. Máskülönben vonatozom. 
Puszi 

Ildiko Genahl

unread,
May 6, 2013, 4:31:05 PM5/6/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!
 
Fruzsi, Zsuzsi, hozzám csatlakozhattok, akkor autóval megyek. Kis Corsa, de rajtam kívül még hárman befértek kényelmesen!! :)
 
Jóccakát Mindenkinek!
Ildi
 

From: fruzsi...@gmail.com
Date: Mon, 6 May 2013 16:41:20 +0200

Subject: Re: [madonas] Dúlatábor - naptár


Sziasztok csajok!

Engem az Uram már nem szívesen enged el egész hétvégére az akkor már 36ésFél hetes pocakommal...így csak péntek délután lennék veletek.
Ha valaki megy Pestről, becsatlakoznék a kocsijába. Uram meg értem jön este és hazafuvaroz :)))
Legalább kicsit veletek leszek!!!

Pusziiii


2013/5/4 Lepesi-Benkő Réka <reka....@gmail.com>

Elvben ráérek, gyakorlatban még lehetnek nehézségek. Beírtam okésnak.

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
May 7, 2013, 1:59:43 AM5/7/13
to mad...@googlegroups.com
Köszi Ildi :)))))


2013/5/6 Ildiko Genahl <gen...@hotmail.com>

Zsuzsa Raj

unread,
May 7, 2013, 2:09:50 AM5/7/13
to mad...@googlegroups.com
Köszönöm !
Puszi

eszterdobay

unread,
May 7, 2013, 2:21:45 AM5/7/13
to mad...@googlegroups.com
Ha lehet, en is becsatlakoznek!!
Puszi,
Eszter

Ildiko Genahl

unread,
May 7, 2013, 7:36:18 AM5/7/13
to mad...@googlegroups.com
Fruzsi, Zsuzsi, Eszter! Akkor tele-a-kocsi! :))
 
puszi, Ildi
 

Subject: Re: [madonas] Dúlatábor - naptár
From: dob...@gmail.com
Date: Tue, 7 May 2013 08:21:45 +0200
To: mad...@googlegroups.com

eszter dobay

unread,
May 7, 2013, 4:15:41 PM5/7/13
to mad...@googlegroups.com
juhúú, köszi!!!
pussz
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages