Idei hírek

0 views
Skip to first unread message

Reka Dezsi

unread,
Jan 19, 2015, 2:25:25 AM1/19/15
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com
Kedves Lányok,

nagy örömömre szolgál beszámolni a háttérben történő változásokról. A fény születésével megszületett a csapatváltozás is:) 
A mai naptól hivatalosan is megerősítem, hogy a Magyar DONA Dúlák Szövetségét Belányi Éva és Túróczi Ágota veszi át, ketten vállvetve fognak brill0rozni és fantasztikus ötletekkel előrukkolni a programokat, összejöveteleket, kapcsolattartást, tagságot illetően. Szabad kezet kapnak mindenkben, én teljes mértékben megbízom bennük, kérlek, forduljatok hozzájuk bizalommal.

Az idei évben májusban lesz újra alapképzés, 28-31 között Budapesten, előtte február 19-22 között Miskolcon, a Holdam szervezésében. Akinek vannak ismerősei, megköszönöm, ha továbbítjátok az infót és visszatérőket is szeretettel látok a képzéseken. Egy-két napra ingyenes az ismétlés, aki oklevélért jön mindhárom napra, fél áron teheti ezt meg.

Iván napkor újra megkíséreljük a tűzugrást, a részletekkel Éva jön.

Nyáron lesznek nőiség táborok, Tantra, szülés, spiritualitás (az én részemről) és család és szülésfelállítás, tánc a trénertársam Szamosi Nikolett részéről. Időpontokat még nem tudunk, de amint lesz valami nektek is jelzem.

Sok szeretettel ölellek Titeket, várlak szeretettel bármikor, általában hét elején a Dohány utcában vagyok fellelhető, március közepéig, aztán június elejétől újra.

Réka
………………………...


Dézsi Réka
dúla-tréner, CD,BDT(DONA)
Watsu terapeuta

0036 30 6404061
www.dezsireka.hu

Zsuzsa Raj

unread,
Jan 19, 2015, 5:40:39 AM1/19/15
to mad...@googlegroups.com
Kedvesek ! 
Nagy örömmel hallom a szövetségünk megújulását, ha bármiben segíthetek, csak szóljatok, ugyan messze vagyok, de vannak más csatornák. :) Remélem tudunk majd sokat találkozni ebben az évben, nagyon hiányoztok. Most szervezünk egy női-anya-kismama kört itt Keszthelyen, remélem jól fog sikerülni, már nagyon régen készülök ilyesmire. 
Szamosi Niki pedig pont január végén tart ugyanott születésállítást thétában, nagyon kíváncsi vagyok rá. Réka, kicsi a világ. :)
Puszi mindenkinek ! 
Zsuzsa

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „Madonas” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) madonas+u...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Légrádi Veronika

unread,
Jan 19, 2015, 5:51:10 AM1/19/15
to mad...@googlegroups.com
Milyen jo hirrel kezdodik az uj ev!
Gratulalok az uj elnokoknek!))
Buek!
lv
………………………...


<dr_web_100.png>

Belányi Éva

unread,
Jan 19, 2015, 4:21:17 PM1/19/15
to mad...@googlegroups.com
Zsuzsi, majd véletlenül arra járunk. :)
Pussssssssz


Date: Mon, 19 Jan 2015 11:40:37 +0100
Subject: Re: [madonas] Idei hírek
From: rajz...@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com


Kedvesek ! 
Nagy örömmel hallom a szövetségünk megújulását, ha bármiben segíthetek, csak szóljatok, ugyan messze vagyok, de vannak más csatornák. :) Remélem tudunk majd sokat találkozni ebben az évben, nagyon hiányoztok. Most szervezünk egy női-anya-kismama kört itt Keszthelyen, remélem jól fog sikerülni, már nagyon régen készülök ilyesmire. 
Szamosi Niki pedig pont január végén tart ugyanott születésállítást thétában, nagyon kíváncsi vagyok rá. Réka, kicsi a világ. :)
Puszi mindenkinek ! 
Zsuzsa
2015. január 19. 8:25 Reka Dezsi írta, <dolce...@gmail.com>:
Kedves Lányok,

nagy örömömre szolgál beszámolni a háttérben történő változásokról. A fény születésével megszületett a csapatváltozás is:) 
A mai naptól hivatalosan is megerősítem, hogy a Magyar DONA Dúlák Szövetségét Belányi Éva és Túróczi Ágota veszi át, ketten vállvetve fognak brill0rozni és fantasztikus ötletekkel előrukkolni a programokat, összejöveteleket, kapcsolattartást, tagságot illetően. Szabad kezet kapnak mindenkben, én teljes mértékben megbízom bennük, kérlek, forduljatok hozzájuk bizalommal.

Az idei évben májusban lesz újra alapképzés, 28-31 között Budapesten, előtte február 19-22 között Miskolcon, a Holdam szervezésében. Akinek vannak ismerősei, megköszönöm, ha továbbítjátok az infót és visszatérőket is szeretettel látok a képzéseken. Egy-két napra ingyenes az ismétlés, aki oklevélért jön mindhárom napra, fél áron teheti ezt meg.

Iván napkor újra megkíséreljük a tűzugrást, a részletekkel Éva jön.

Nyáron lesznek nőiség táborok, Tantra, szülés, spiritualitás (az én részemről) és család és szülésfelállítás, tánc a trénertársam Szamosi Nikolett részéről. Időpontokat még nem tudunk, de amint lesz valami nektek is jelzem.

Sok szeretettel ölellek Titeket, várlak szeretettel bármikor, általában hét elején a Dohány utcában vagyok fellelhető, március közepéig, aztán június elejétől újra.

Réka
............



Dézsi Réka
dúla-tréner, CD,BDT(DONA)
Watsu terapeuta

0036 30 6404061
www.dezsireka.hu


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok "Madonas" csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) madonas+u...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Zsanett Nagy-Majoros

unread,
Jan 21, 2015, 7:11:23 AM1/21/15
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!
Úgy látom jó kezekben lesz a vezetés :)
Réka neked az eddigieket köszönöm, sokat kaptam tőled. Gondolom hogy attól hogy a vezetést átadtad még az anyánk maradsz :)
Zsanett
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages