dúlatábor - 2014 infók

1 view
Skip to first unread message

Belányi Éva

unread,
May 30, 2014, 1:35:50 PM5/30/14
to mad...@googlegroups.com, Dúla Tanoda
Sziasztok Lányok!

Már nem kell sokat aludni. :))))))) És ideje pontosítani néhány dolgot.

Egy kicsit gatyába ráztam a táblázatot, kérlek nézzétek át. Ha valami bibis, akkor módosítsátok. Illetve tettem be új oszlopokat, lécci azt is töltsétek ki (a legelső, megnevezés sort pls. hagyd úgy, ahogy van. :))))). Mik ezek az új oszlopok?


pénteki vacsora: írd be, hogy a felsorolásból melyiket szeretnéd
- hideg (szendvicsezés)
- lecsó
- paprikás krumpli

autó: kérlek írd be, hogy autóval jössz-e. Így tudjuk összekoordinálni a telekocsit.

A tábor részvételi költsége: 16.000,-Ft
Szombati becsatlakozás: 1.500,-Ft

Vanda: mivel a babócával vállaltad be a 3 napot, így lenne egy olyan opció részedre, hogy 2 ágyas szobában lennél a babával, szobatárs nélkül. Ez 3.000,-Ft plusz költséget jelentene számodra. Jó lesz így?

Watsu: a társaság megoszlik. 
Javaslat a watsu kezelésre. Aki igényli, azok számára szombat délután biztosítunk erre időt. Az Aquaparkba kocsival kell bemenni. 20 óráig van nyitva.
Belépőjegy: 2.100,-Ft (16:00 után)
A 16-20 óra közötti intervallumban Réka és Ági 3-3 embert tud bevállalni.
Ezeket az infókat figyelembe véve kérlek nézzétek át, módosítsátok a watsu igényeket.

Hétvégén le kell adnom a pontos szobarendelést. Szóval ha valaki még gyorsan be szeretne csatlakozni, most még megteheti.

Remélem, sikerült mindent megírnom.
Csodás hétvégét kívánok!
Éva


Légrádi Veronika

unread,
May 30, 2014, 3:05:11 PM5/30/14
to mad...@googlegroups.com
sziasztok,
jelentkeztem en is, autom is van, 
jo lesz ujra talalkozni,
puszi nektek
Verus
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „Madonas” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) madonas+u...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Ágota Turóczi

unread,
May 30, 2014, 4:44:21 PM5/30/14
to mad...@googlegroups.com
Szia Éva!
Annyiban kellett módosítani a menetemet, hogy csak szombaton tudok indulni, mert péntek este ovis Nyárünnepünk lesz.

köszi, puszi,
Ágota


Belányi Éva

unread,
May 30, 2014, 5:46:53 PM5/30/14
to mad...@googlegroups.com
Szia Ágota,

Ok, vettem az adást. :)
A szombati érkezésnél, ha úgy adódik, Te is tudsz fuvart vállalni?
Köszi,
Éva


Date: Fri, 30 May 2014 22:44:21 +0200
Subject: Re: [madonas] dúlatábor - 2014 infók
From: turocz...@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com

Zsuzsa Raj

unread,
May 31, 2014, 4:18:12 AM5/31/14
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok !

Én pénteken mennék, de 6 köról érek fel Pestre. Valaki el tud vinni Esztergomba?
puszi: Zsuzsa

Reka Lepesi-Benko

unread,
May 31, 2014, 4:39:14 AM5/31/14
to mad...@googlegroups.com
Ha valaki szombat reggel jönne le és este Budapestre, van még hely a szekéren :)

Réka Dézsi

unread,
May 31, 2014, 4:47:41 AM5/31/14
to mad...@googlegroups.com
Szia Zsuzsa, ha lejossz Sz-helyre, hozzam befersz ;)

Sent from my iPhone

Zsuzsa Raj

unread,
May 31, 2014, 6:03:30 AM5/31/14
to mad...@googlegroups.com
Köszi Réka ! De mindenképpen Pestre kell mennem, mert viszem a gyerekeket a rokonokhoz. 
Zsuzsa

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Jun 1, 2014, 1:54:43 AM6/1/14
to mad...@googlegroups.com
Hát Lányok!

Úgy néz ki, hogy sajnos nem fogok tudni menni még szombatra sem, mert aznap lesz a keresztlányom szülinapi családimókája! Egyszer sem hagytuk ki eddig és idén sem tervezem másképpen.

Érezzétek jól magatokat nagyon!

Ölelé mindenkinek!
Fruzsi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages