Feltörték a postafiókomat!

1 view
Skip to first unread message

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Mar 17, 2014, 5:30:02 PM3/17/14
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Feltörték a postafiókomat!!!
Ha ma kaptatok tőlem egy (vagy több) olyan levelet, amiben van egy googleDriveos link, a linkre NE kattintsatok rá semmiképpen, nem én küldtem!!! Ha mégis megtettétek, változtassátok meg a jelszavatokat!! Egy nappal ezelőtt én is kaptam egy ilyen mélt és kinyitottam sajnos...erre küldi ezt a levelet a nevemben :(

Szép estét!
Fruzsi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages