Sziasztok!
Feltörték a postafiókomat!!!
Ha ma kaptatok tőlem egy (vagy több) olyan levelet, amiben van egy googleDriveos link, a linkre NE kattintsatok rá semmiképpen, nem én küldtem!!! Ha mégis megtettétek, változtassátok meg a jelszavatokat!! Egy nappal ezelőtt én is kaptam egy ilyen mélt és kinyitottam sajnos...erre küldi ezt a levelet a nevemben :(
Szép estét!
Fruzsi