Sziasztok Lányok!
Ahogy már írtam, idén is lesz tábor.
Időpont: 2015. június 26-28.
Kérlek, hogy április 4-ig írd be a táblázatba, ha csatlakozni szeretnél. Le kell foglalnom a szállást, mert egyre kevesebb lehetőség van. Jelen pillanatban 4 helyszín van, ami szóba jöhet. Kérlek jelöld be azt is a táblázatba, hogy melyik árfekvésű helyet szeretnéd. Ha a mindegy kategória, akkor ezt írd be lécci.
1. hely: kb. 10.000,-Ft
2. hely: kb. 12.000,-Ft
3. hely: kb. 15.000,-Ft
4. hely: kb. 18.000,-Ft
Direkt nem írtam településeket. :)
Csodaszép napot kívánok!
Éva