dúlatábor - SOS!

0 views
Skip to first unread message

Belányi Éva

unread,
Apr 1, 2015, 3:35:48 AM4/1/15
to Dúla Tanoda, mad...@googlegroups.com, agik...@gmail.com
Sziasztok Lányok!

Ahogy már írtam, idén is lesz tábor.

Időpont: 2015. június 26-28.

Kérlek, hogy április 4-ig írd be a táblázatba, ha csatlakozni szeretnél. Le kell foglalnom a szállást, mert egyre kevesebb lehetőség van. Jelen pillanatban 4 helyszín van, ami szóba jöhet. Kérlek jelöld be azt is a táblázatba, hogy melyik árfekvésű helyet szeretnéd. Ha a mindegy kategória, akkor ezt írd be lécci.


1. hely: kb. 10.000,-Ft 
2. hely: kb. 12.000,-Ft
3. hely: kb. 15.000,-Ft
4. hely: kb. 18.000,-Ft 

Direkt nem írtam településeket. :)

Csodaszép napot kívánok!
Éva

Réka Lepesi-Benkő

unread,
Apr 2, 2015, 1:59:56 AM4/2/15
to mad...@googlegroups.com
Évi, sajnos én idén nem is reménykedem benne, hogy el tudnék menni veletek táborozni - Liliom a lepattintáshoz túl pici, a magammal vitelhez túl nagy.... Esetleg, ha kialakultak a dolgok, egy látogatás erejéig pár órára talán le tudok szaladni.
puszi
r

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „Madonas” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) madonas+u...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.



--
Üdvözlettel:
Lepesi-Benkő Réka
dúla, babahordozási tanácsadó, szoptatássegítő
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages