tanúja voltam...

2 views
Skip to first unread message

Ágota Turóczi

unread,
May 24, 2013, 4:00:20 PM5/24/13
to mad...@googlegroups.com
Drága Réka és lányok,

Szerda reggelre az Uzsokiban gyönyörűen megszületett Véda. Velünk voltam, köszönöm nekik. Nektek.



Ágota
B0C.gif

Réka Dézsi

unread,
May 25, 2013, 3:03:32 AM5/25/13
to mad...@googlegroups.com
Isten hozta a kis gyönyörűséget :)
Ölellek,
Réka Anyád 


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 

B0C.gif

Rövidné Nyul Bernadett

unread,
May 25, 2013, 7:55:06 AM5/25/13
to mad...@googlegroups.com
Gratulálok! Minden szépet és jó! 
Neked is az első volt?
Puszi


--
Üdvözlettel:

Rövidné Nyul Bernadett - DONA dúla


B0C.gif

Légrádi Veronika

unread,
May 25, 2013, 9:16:01 AM5/25/13
to mad...@googlegroups.com
gratula, ügyes vagy,
puszi
verus

B0C.gif

eszter dobay

unread,
May 25, 2013, 11:00:50 AM5/25/13
to mad...@googlegroups.com
gratulálok!!!!
--
dobayeszter
+36-30-75-88-338

Photographer,
DONA doula
B0C.gif

Zsuzsa Raj

unread,
May 25, 2013, 1:21:56 PM5/25/13
to mad...@googlegroups.com
Sok puszi Ágota ! Sok ilyen szép élményt kívánok Neked !
Zsuzsa
B0C.gif

Belányi Éva

unread,
May 26, 2013, 12:36:31 AM5/26/13
to mad...@googlegroups.com
Gratulálok!, csak így tovább!
Puszi,
Éva


Date: Fri, 24 May 2013 22:00:20 +0200
Subject: [madonas] tanúja voltam...
From: turocz...@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages