Év végi jókívánságok

0 views
Skip to first unread message

Reka Dezsi

unread,
Dec 11, 2014, 12:05:00 PM12/11/14
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com
Kedvesek,

lassan elérkezik a Karácsony és az új esztendő, sokat gondolkodom és elmélkedem az elmúlt időkben a csapatról, sorban látlak benneteket sorban, ahogy megérkeztetek, felidézek jó pár történetet, elbeszélést, a táborainkat, az együtt töltött estéket, napokat.
Nekem nagy fordulópont állt be az életembe, 7 év aktív dúlaság után a konkrét intenzív szüléskíséréseim a sokadik helyre kerültek, előtérbe jött az írás, a gyerekeim, a család, a tanítás, a csoportos foglalkozások és az egy az egyben terápiák. Ugyanakkor sokkal nagyobb szerepet kapott belőlem a spiritualitás, a holisztikus szemlélet, az önismeret a szellemtudományok tükrében, új dolgokat is tanulok, antropozófia, spirituális választerápia, tarot, numerológia, archetípusok, jóga, tantra stb, ami a nézőpontom és a személyiségem is átgyúrta. Sokatokkal rég nem találkoztam, ezért is tartottam fontosnak megosztani veletek ezeket a gondolatokat, hátha valaki hasonló dolgokkal bírkózik. Kialakulóban van egy saját terápiás módszer, amivel mankót tudok nyújtani a krízisben hozzámfordulóknak, hiszen, jó dolgukban az emberek nem keresnek segítséget…
Én magam elérkezettnek érzem az időt, hogy a dúlaszervezet vezetését átadjam valakinek. Én szeretnék teljesen kivonulni, visszavonulni és csak tanítani, a szervezéssel, webbel, egyébbel kapcsolatos teendőket örömmel adnám át valakinek közületek. remélem, vállalni fogja valaki, különben összedől a rendszer, én nem tartom tovább. Az lenne a legjobb, ha többen összefognátok és összedolgoznátok, igazából nagyon nem nagy meló, havi pár óra, csak oda kell rá figyelni, és bele kell pakolni az energiát,

Áldott Ünnepeket Nektek, nagyon boldog új Évet és várom a visszajelzéseiteket privátban vagy itt a listán. Telefonon nem biztos, hogy elértek, nem veszem fel, ha másban vagok, és mostanság nem tudok mindenkit visszahívni.

Üdv,
Réka, sokatoknak anyátok :)
……………………………………..
Dézsi Réka
dúla-tréner, CD,BDT(DONA)
Watsu terapeuta

0036 30 6404061
www.dezsireka.hu

Ágota Turóczi

unread,
Dec 12, 2014, 5:49:47 AM12/12/14
to dulat...@googlegroups.com, mad...@googlegroups.com
Drága Réka és többiek!

Ez most csak egy rövid visszajelzés, hogy én nagyon sokat gondoltam rád az utóbbi hetekben, szerettem volna, inkább úgy mondom szeretnék is találkozni veled. Veletek.
Hiányoztok mind. Megoldjuk ezt a helyzetet is. És biztos vagyok benne, hogy a változások sok jót hoznak majd.
Szeretettel, Ágota


--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Dúlatanoda" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to dulatanoda+...@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/d/optout.

Zsuzsa Raj

unread,
Dec 12, 2014, 2:16:09 PM12/12/14
to mad...@googlegroups.com
Kedves Mindenki !

Semmi sem biztos, csak a változás. :)
Jó lenne találkozni az új évben, úgy érzem a sok változást, ami zajlik itt, ott, bennünk, jól esne megbeszélni.
Én leghamarabb január 1-2-3-án leszek Budapesten, szívesen találkoznék Veletek. 
Ölelés: Zsuzsa


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „Madonas” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) madonas+u...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages