Kedvesek,
lassan elérkezik a Karácsony és az új esztendő, sokat gondolkodom és elmélkedem az elmúlt időkben a csapatról, sorban látlak benneteket sorban, ahogy megérkeztetek, felidézek jó pár történetet, elbeszélést, a táborainkat, az együtt töltött estéket, napokat.
Nekem nagy fordulópont állt be az életembe, 7 év aktív dúlaság után a konkrét intenzív szüléskíséréseim a sokadik helyre kerültek, előtérbe jött az írás, a gyerekeim, a család, a tanítás, a csoportos foglalkozások és az egy az egyben terápiák. Ugyanakkor sokkal nagyobb szerepet kapott belőlem a spiritualitás, a holisztikus szemlélet, az önismeret a szellemtudományok tükrében, új dolgokat is tanulok, antropozófia, spirituális választerápia, tarot, numerológia, archetípusok, jóga, tantra stb, ami a nézőpontom és a személyiségem is átgyúrta. Sokatokkal rég nem találkoztam, ezért is tartottam fontosnak megosztani veletek ezeket a gondolatokat, hátha valaki hasonló dolgokkal bírkózik. Kialakulóban van egy saját terápiás módszer, amivel mankót tudok nyújtani a krízisben hozzámfordulóknak, hiszen, jó dolgukban az emberek nem keresnek segítséget…
Én magam elérkezettnek érzem az időt, hogy a dúlaszervezet vezetését átadjam valakinek. Én szeretnék teljesen kivonulni, visszavonulni és csak tanítani, a szervezéssel, webbel, egyébbel kapcsolatos teendőket örömmel adnám át valakinek közületek. remélem, vállalni fogja valaki, különben összedől a rendszer, én nem tartom tovább. Az lenne a legjobb, ha többen összefognátok és összedolgoznátok, igazából nagyon nem nagy meló, havi pár óra, csak oda kell rá figyelni, és bele kell pakolni az energiát,
Áldott Ünnepeket Nektek, nagyon boldog új Évet és várom a visszajelzéseiteket privátban vagy itt a listán. Telefonon nem biztos, hogy elértek, nem veszem fel, ha másban vagok, és mostanság nem tudok mindenkit visszahívni.
Üdv,
Réka, sokatoknak anyátok :)
……………………………………..
Dézsi Rékadúla-tréner, CD,BDT(DONA)Watsu terapeuta0036 30 6404061www.dezsireka.hu