Kedves Lányok,
Sajnos, a 22-23-i hétvégi képzést le kell modnanunk. Most épp van elég jelentkező, de Domonkos 10 napja beteg, és nem tudja bevállalni a 2 nap tanítást folyamatosan :(
Talán a 3-ik nekifutásra sikerül mindennek klappolnia és megtarthatjuk a képzést,
Szeretettel,
Réka, sokatoknak Anyátok ;)
…………………………………..
Dézsi Rékadúla-tréner, CD,BDT(DONA)Watsu terapeuta0036 30 6404061www.dezsireka.hu