Sziasztok Lányok,
szeretnék kérni szépen egy-két öszinte mondatot a dúlaképzésről, amit felhasználnék a weboldalra, név nélkül természetesen. Ha listára válaszoltok, mindenki látni fogja.
Másodsorra szeretnék kérni javaslatokat, hogy hogyan tegyük jobbá a közös munkánkat ;)
Ölellek,
Réka anyátok
--
Dézsi Réka
dúla-tréner CD,BDT(DONA)
06306404061
"az élet az egyetlen show, amit
az első sorból érdemes élvezni"