Kedves Dúlalányok!
Ha volna még valaki, aki ilyen későn ébred, mint én a szegedi Penny Simkin kurzussal kapcsolatban, akkor jelezze, mert két főnek most fejenként 12-12 ezer forint kedvezmény jár a kiírás szerint.
1 fő már van, azaz én. Szóval, ha valaki most úgy döntene, még csatlakozik, akkor nagyon örülnék, ha szólna.
Köszönöm és szép napot, békés szüléseket!
Anna