Penny Simkin

0 views
Skip to first unread message

Annamaria Tutsek

unread,
Nov 3, 2014, 12:43:34 PM11/3/14
to dulat...@googlegroups.com, mad...@googlegroups.com
Kedves Dúlalányok!

Ha volna még valaki, aki ilyen későn ébred, mint én a szegedi Penny Simkin kurzussal kapcsolatban, akkor jelezze, mert két főnek most fejenként 12-12 ezer forint kedvezmény jár a kiírás szerint.
1 fő már van, azaz én. Szóval, ha valaki most úgy döntene, még csatlakozik, akkor nagyon örülnék, ha szólna. 

Köszönöm és szép napot, békés szüléseket!
Anna
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages