Szoptatási-Szülésfelkészítő

1 view
Skip to first unread message

Rövidné Nyul Bernadett

unread,
Jan 8, 2013, 11:55:17 AM1/8/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok lányok,

Egyeztettem a Rékával és alábbi időpontokban lehetnének a továbbképzések:
január 19, január 26, és február 2

Kinek melyik időpont lenne a megfelelő?
A szoptatási Budapesten lesz, a szülésfelkészítő Szombathelyen.
Kérnék Mindenkit, hogy akit érdekel valamelyik képzés, vagy mindkettő, az jelezzen az időpontokról még a héten, hogy maradjon e a szoptatási 19-én vagy toljuk el.

A szoptatási díja + az esetmegbeszélő kb 7500 ft- (ez létszámtól változhat).
A szülésfelkészítő díja 10.000 Ft /nap

Ölellek Titeket:
Betti
--
Üdvözlettel:

Rövidné Nyul Bernadett - DONA dúla

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Jan 8, 2013, 12:05:05 PM1/8/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Betti!

Nekem így néz ki:

január 19 - nem jó, vizsgám van
január 26 - jó
február 2 - jó

Puszi mindenkinek!!!
Fruzsi :)



2013/1/8 Rövidné Nyul Bernadett <rovidne....@gmail.com>

--
 
 

Katalin Gombos

unread,
Jan 8, 2013, 12:11:29 PM1/8/13
to mad...@googlegroups.com
Kedves Betti!

A szombathelyi szülésfelkészítésre nekem a

január 26,
február 2.

időpontok alkalmasak.

Kata

Ágota Turóczi

unread,
Jan 8, 2013, 5:50:07 PM1/8/13
to mad...@googlegroups.com
Lányok, nekem a jan. 19-i pesti szoptatós tanfolyam a jó. (szülésfelk. már voltam)

Ágota

eszter dobay

unread,
Jan 8, 2013, 6:02:29 PM1/8/13
to mad...@googlegroups.com
sziasztok kedvesek!!!!
nekem is jó a jan. 19.-e szoptatni! 
:)

eszter


2013. január 8. 23:50 Ágota Turóczi írta, <turocz...@gmail.com>:
Lányok, nekem a jan. 19-i pesti szoptatós tanfolyam a jó. (szülésfelk. már voltam)


Ágota

--
 
 



--
dobayeszter
+36-30-75-88-338

DONA dúla, fotós

Belányi Éva

unread,
Jan 9, 2013, 12:43:13 AM1/9/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok Lányok,

Nekem a szülésfelkészítőre van szükségem. Értelemszerűen a budapesti helyszín lenne jó. :))))

január 19. - egész nap dolgozom
január 26. - tanfolyamon vagyok

február 2. - szabad

Csodás napot kívánok!
Éva



Date: Tue, 8 Jan 2013 17:55:17 +0100
Subject: [madonas] Szoptatási-Szülésfelkészítő
From: rovidne....@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com
--
 
 

Verus

unread,
Jan 9, 2013, 1:13:12 AM1/9/13
to mad...@googlegroups.com
sziasztok,
nekem is jo a 19-e,
puszi
verus
--
 
 

Zsuzsa Raj

unread,
Jan 9, 2013, 1:39:52 AM1/9/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok !

Nekem a február 2 lenne a legjobb a szopis képzésre, szülésfelkészítőn már voltam. De ha mégis január 19-én lesz, akkor lemondok egy másik programról.
Zsuzsa

--
 
 

Nóra Albert

unread,
Jan 11, 2013, 11:16:42 AM1/11/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Én most csak a szülésfelkészítőre tudnék jönni. Nekem  a jan. 26 és a febr.2 is jó lenne.
Nóri


--
 
 

Rövidné Nyul Bernadett

unread,
Jan 11, 2013, 3:55:52 PM1/11/13
to mad...@googlegroups.com, Brigitta Horváth, Csilla Jandó, Kernné Mihácsi Melinda, Mia Deepwell, Alexandra T. Macher, Kámán-Peischl Katalin
Sziasztok lányok!

Nem tudom még mindig pontosan, hogy kik is vagyunk ezen a listán rajt, de a mellékletben csatoltam pár embert akit nem találtam. Ha tényleg nem vagytok rajt akkor légyszi vegyétek fel a kapcsolatot a Rékával aztán valahogy próbáljatok rá felkerülni...:))))

Körvonalazódtak a tanfolyamok is.

január 19-én lesz mégis megtarva az esetmegbeszélő + a szopis a legtöbb embernek akkor jó. Aki tudja és szeretne jönni az próbálja  meg megoldani. Délelött lesz az esetmegbeszélő. 1 órakor ebédszünet és kb 2-kor kezdődik a szopis rész. Szóval aki nem szeretne "szopizni" csak egy kis női körre van szüksége jöjjön ő is délelött!!!!:)
Fruzsi nem tudom milyen vizsgád van, meg mennyi időt vesz el a napodból, de ha tudsz csatlakozz majd hozzánk:)

január 26-án lesz a szülésfelkészítő Szombathelyen

Hamarosan küldök még egy mailt mind a két eseményre, kérlek titeket, hogy akik csatlakozni szeretne valamelyikhez, jelezzen vissza!

Millió puszi és ölelés! Szép hétvégét mindenkinek!


--
 
 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages