From: Ilona Bernád <berna...@gmail.com>Subject: Előadásom lesz. Kérlek, értesítsetek másokat is!Date: 27 Jan 2014 10:18:10 GMT+1To: undisclosed-recipients:;Kedves Barátom!
Szeretettel várlak találkozásra, és kérlek, oszd meg listádon ezt az alkalmat:
ELŐADÁSOM LESZ a Soter Klubban (Bp, Dessewffy u. 53) február 2-án, vasárnap, 19 órától. Címe: Folytatódik az előadás, a beszélgetés az anyaságról, a női őserőről, a gyermekszülésről. Néphagyományunk alkalmazhatósága az életadásban, öngyógyítás népi orvoslásunk által.
Kedves Mindenkit szeretettel várok.
E meghívót Budapesten kívül élő testvéreimnek is elküldtem arra gondolván, hogy nekik is vannak fővárosbeli és környéki ismerőseik.
Köszönöm a megosztást.
Még lesz: február 17-én este előadás (Molnár V József közössége), 22-én egész napos tanfolyam (Tündérkert közösség), 26-án délután előadás (Varga Csaba, Tündérkert közösség). A részleteket később tudom meg.
Isten áldjon Mindannyiunkat!
Szeretettel,
Ilona