DONA Dúla konferencia

5 views
Skip to first unread message

Réka Dézsi

unread,
Apr 12, 2013, 1:20:01 PM4/12/13
to dulat...@googlegroups.com, mad...@googlegroups.com
Sziasztok,

Július 19-20-án lesz az idei DONA dúlakonferencia, és először webinárium lesz.
Én mindenképp regisztrálok, és ahogy az esetmegbeszélőn is jeleztem, lehetőséget adok nektek is, hogy csatlakozzatok, ha eljöttök hozzám :)
Ehhez még a netet meg kell néznem, de szerintem nem lesz akadálya ;)

Szóval az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy ki az, aki csatlakozna hozzám valószínűleg Bátorba a konferencia idejére?

Csók,
Réka Anyátok

Belányi Éva

unread,
Apr 13, 2013, 2:06:10 AM4/13/13
to mad...@googlegroups.com
Anya, rám számíthatsz.
Rég jártam Eger felé, éppen ideje. :)
 
Puszi,
Éva
 

Date: Fri, 12 Apr 2013 19:20:01 +0200
Subject: [madonas] DONA Dúla konferencia
From: dez...@gmail.com
To: dulat...@googlegroups.com; mad...@googlegroups.com
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 

Ildiko Genahl

unread,
Apr 13, 2013, 1:15:33 PM4/13/13
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com
Szia Réka!
 
Én nagyon szívesen meglátogatlak!!! ;) Naptáramba bevéstem a dátumot.., bár még nagyon messze van, de így legalább jó esélye van, hogy semmi nem szerveződik éppen oda..
Szuper lenne, olyan régen találkoztunk már...!
Ölellek,Ildi
 

Date: Fri, 12 Apr 2013 19:20:01 +0200
Subject: [madonas] DONA Dúla konferencia
From: dez...@gmail.com
To: dulat...@googlegroups.com; mad...@googlegroups.com

era0201

unread,
Apr 14, 2013, 1:18:29 PM4/14/13
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com



Én megyek Anya, és viszek magammal egy üveg fincsi bort... :P Csók

Szalai Zsani

unread,
Apr 14, 2013, 2:39:53 PM4/14/13
to mad...@googlegroups.com
Én is mennék, bár ezt még egyeztetnem kell itthon. Esetleg gyerekek
jöhetnek?
> --
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok
> szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
> Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való
> leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas
> +unsub...@googlegroups.com.

Réka Dézsi

unread,
Apr 15, 2013, 5:23:36 AM4/15/13
to mad...@googlegroups.com
Hali,

nem gondoltam gyerekesre, mert elég sokan leszünk.. és az, hogy angolul megy a szöveg, eléggé lefárasztja az agyakat...
És még szállásban sem tudok jót mondani, mert nálam el tudunk lenni, de egész családokat ellátni nem nagyon van mód.
A jövő hétvégén körülnézek arrafele, és fogok tudni alternatívákat ajánlani.
És természetesen csak mindenkinek a saját ellátását kell állnia, én mindenképp regisztrálok a képzésbe, ez nem kerül nektek pénzbe ;)
Csók


Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages