Hali,
nem gondoltam gyerekesre, mert elég sokan leszünk.. és az, hogy angolul megy a szöveg, eléggé lefárasztja az agyakat...
És még szállásban sem tudok jót mondani, mert nálam el tudunk lenni, de egész családokat ellátni nem nagyon van mód.
A jövő hétvégén körülnézek arrafele, és fogok tudni alternatívákat ajánlani.
És természetesen csak mindenkinek a saját ellátását kell állnia, én mindenképp regisztrálok a képzésbe, ez nem kerül nektek pénzbe ;)
Csók