dúlatábor

0 views
Skip to first unread message

Belányi Éva

unread,
Apr 28, 2015, 1:27:28 AM4/28/15
to Dúla Tanoda, mad...@googlegroups.com
Sziasztok Lányok,

Aki még nem írta be magát a táblázatba, kérem tegye meg, illetve az e-mail címmel egészítse ki.


Puszi,
Éva

Reka Lepesi-Benko

unread,
Apr 28, 2015, 3:22:05 AM4/28/15
to mad...@googlegroups.com
Éva, én idén nem tudok lemenni, max meglátogatni tudom a bandát. Az eldőlt már, merre lesztek?
r

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „Madonas” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) madonas+u...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Belányi Éva

unread,
Apr 28, 2015, 12:20:46 PM4/28/15
to mad...@googlegroups.com, Dúla Tanoda
Akkor kérném Erát és Andit, hogy írja be már magát. :)))))

Zebegényben lesz a tábor. Pontos infókat majd adok.
Szeretettel várunk mindenkit, aki csak bekukkant hozzánk.

Puszi mindenkinek!
Éva


Date: Tue, 28 Apr 2015 09:22:05 +0200
Subject: Re: [madonas] dúlatábor
From: reka....@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages