Születés hete előadásaim

2 views
Skip to first unread message

Réka Dézsi

unread,
Apr 30, 2013, 5:27:58 AM4/30/13
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com
Sziasztok,

ezek az idei Születéshete előadásaim:

Marosvásárhely, 7-e, kedd, 18 óra, Nőiség a szülésben
Kolozsvár, 8-a, szerda, 17 óra, Nőiség a szülésben
Sepsiszentgyörgy, 9-e, csütörtök, 16 óra, Dúlával az úton
Csíkszereda, 1o-e, péntek, 16 óra, Nőiség  a szülésben.
Törökbálint, 12-e vasárnap, Párból család-hogyan változik a párkapcsolat a szülés után

Szeretettel várlak Titeket,
Réka

Ildiko Genahl

unread,
Apr 30, 2013, 9:54:08 AM4/30/13
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com
Kedves Réka (anya:)!
 
Hol lesz helyileg a Törökbálinti előadásod?
Szeretnék elmenni rá, remélem összejön..
 
puszi, Ildi
 

Date: Tue, 30 Apr 2013 11:27:58 +0200
Subject: [madonas] Születés hete előadásaim
From: dez...@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com; dulat...@googlegroups.com
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 

Réka Dézsi

unread,
Apr 30, 2013, 11:33:34 AM4/30/13
to mad...@googlegroups.com
12-én, vasárnap, 15 órától, Törökbálint, Munkácsy Mihály Művelődési ház.

Puszik
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages