Sziasztok,
ezek az idei Születéshete előadásaim:
Marosvásárhely, 7-e, kedd, 18 óra, Nőiség a szülésben
Kolozsvár, 8-a, szerda, 17 óra, Nőiség a szülésben
Sepsiszentgyörgy, 9-e, csütörtök, 16 óra, Dúlával az úton
Csíkszereda, 1o-e, péntek, 16 óra, Nőiség a szülésben.
Törökbálint, 12-e vasárnap, Párból család-hogyan változik a párkapcsolat a szülés után
Szeretettel várlak Titeket,
Réka