Sziasztok Lányok! :)
Először is köszi Ágota a 'marketinget'..! :) Édes vagy...! :)
Várlak Titeket szeretettel az előadásra, amiben többek közt valóban mesélek a Születéstréningről, amit rendszeresen tartunk Dobos Andreával. Úgyhogy, ha gondolkoztál már rajta, hogy eljönnél egy tréningre, de még voltak kérdéseid, itt átbeszélhetjük.. Persze bármikor megkereshettek személyesen is!
Ölelek Mindenkit,
Ildi