sziasztok!!!!
a mennyire vagy tapasztalt részt szeretném frissítetni :)
Eddig 3 szülést kísértem, várom a folytatást! -ra
a miért vagy dúla szöveg vége eddig : E két szerelmemet szeretném egyesíteni: dúlaként jelen lenni szülésnél, majd megörökíteni azokat a pillanatokat, amik így képként is tovább élnek. volt, most ez lenne: E két szerelmemet egyesítem, amikor szülés kísérés közben felvételeket is készítek. Képeim a linken láthatók.
köszönöm!!!!!!!!
puszik
--
dobayeszter
+36-30-75-88-338
Photographer,
DONA doula