haskötő

2 views
Skip to first unread message

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
May 29, 2013, 4:00:31 PM5/29/13
to dulat...@googlegroups.com, mad...@googlegroups.com
Drágaságok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi:
Ki milyen haskötőt használt szülés után? 
Érdemes venni, vagy jó egy szoros lepedő a has köré?

Puszi nektek!
Fruzsi

Belányi Éva

unread,
May 29, 2013, 11:07:20 PM5/29/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Fruzsi,

Az én kismamáim tejes megelégedéssel ezt használták.
Derékmelegítő. Tudod, amit mindenféle színben lehet kapni. Nagyon jó rugalmas anyagból van, kényelmes. És jól funkcionál. .))))

Puszi,
Éva


From: fruzsi...@gmail.com
Date: Wed, 29 May 2013 22:00:31 +0200
Subject: [madonas] haskötő
To: dulat...@googlegroups.com; mad...@googlegroups.com
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
May 30, 2013, 2:07:34 AM5/30/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Éva,

dejó! Azom van is itthon még télről. AKkor nem rohangászok mindenféle gumis bandázs után.
Köszönöm!

Puszi
Fruzsi


2013/5/30 Belányi Éva <bsz...@hotmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages