1 view
Skip to first unread message

Ágota Turóczi

unread,
Dec 4, 2012, 2:22:17 AM12/4/12
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok Drágáim,
van valakinek arról tapasztalata, hogy van-e Bp-en doki, aki nem egyből program-császárra küldi az ikervárandósokat?

Köszi, Ágota

dobayeszter

unread,
Dec 4, 2012, 3:42:14 AM12/4/12
to mad...@googlegroups.com
Hello!
En ugy tudom BalintBalazs hagyja h megprobaljak, de ez par eve volt, ami konkret esetrol tudok.
--
 
 

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Dec 4, 2012, 4:08:54 AM12/4/12
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Én is úgy tudom, hogy Bálint Balázsnál van esély rá, hogy rendesen szülessenek az ikrek. Egy próbát megér.

Puszi
Fruzsi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages