kendő

0 views
Skip to first unread message

Ágota Turóczi

unread,
Oct 29, 2014, 5:37:57 PM10/29/14
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok kedveseim!

Kitől kérhetnék kölcsön egy rebozót nov. közepéig? III.kerület és környéke előnyben, de kocsival messzebbre is el tudnék szaladni.

Köszönöm és várom gyors válaszaitokat,

Ölelés, Ágota
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages