1 napos kurzus szept 22-én

5 views
Skip to first unread message

Annamaria Tutsek

unread,
Aug 26, 2013, 7:21:51 PM8/26/13
to dulat...@googlegroups.com, mad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Kissé késve kérdezem, de kinek van ideje-kedve egy 1 napos szuperintenzív szülés-születés kurzuson részt venni, mely az új medicina (German New Medicine) megközelítésével járja körül a foganás-várandósság-szülés témakörét?

Mi tavaly októberben végeztünk el egy ujmedicinás tanfolyamot és ledöbbentünk azon a hatalmas és zseniális tudáson, melyet az orvostudomány ezen forradalmian új ága képvisel.

Budapesten, 2013.szeptember 22-ére van meghirdetve.
Barnai Roberto, a Szervatlasz írója és az Ujmedicina egyik fő előadója tartja ezt a különleges és igen intenzív napot.
Ide másolom a részletes program bevezetőjét, hogy kedvet kapjatok:

Szülés és születés a lehető legkevesebb komplikációval kurzus
GNM szülésfelkészítő kurzus - fontos tudnivalók, lelkiismeretes embereknek, családtervezőknek, várandós kismamáknak, az otthon és kórházban szülőknek, kispapáknak, douláknak, bábáknak, szülészeknek, nőgyógyászoknak. A kurzus tartalma: a szüléssel, születéssel kapcsolatos események, biológiai konfliktusok, a lehetséges és a kiküszöbölhető komplikációk a fogantatástól a háborítatlan megszületésig - az új medicina tükrében

Ha részletesebben érdekel a program, látogass el az ujmedicina honlapjára:
http://www.ujmedicina.hu/letoltes/szules-es-szuletes-kurzus.pdf

Szóval:
Tavasszal tárgyaltam Robertóval, hogy jó lenne összehozni egy ilyen napot csak dúláknak magánszervezésben és lehetőleg kissé mérsékeltebb áron. Sajnos eddig nem tudtam a szervezéssel törődni, így most kb. 3 héttel a meghirdetett időpont előtt kérdezem, vagyunk-e annyian, hogy kitöltsünk egy ilyen napot és akkor szerzek ingyen előadótermet, beszélek Robertóval, hogy az ár hogyan mérséklődne ennek függvényében,
vagy ha csak pár érdeklődő van most, akkor bekapcsolódunk az eredetileg mindenkinek szánt előadásba...

KÉRLEK, írjon nekem emailt, akit komolyan érdekelne ez a nap és előreláthatólag el is tudna jönni.

Még idemásolom a jelentkezéshez az egyéb szükséges infókat.
2013. szeptember 22. (vasárnap), 10:00 - 18:00

BIOLOGIKA (GNM ÚJ MEDICINA) TRÉNING

SZÜLÉS-SZÜLETÉS a lehető legkevesebb komplikációval

1 napos tanfolyam a Biologika tükrében, Budapesten

elnevezés: Biologika (GNM Új Medicina) SZÜLÉS-SZÜLETÉS tréning

kategória: biologika

típus: szuperintenzív tréning, tanfolyam

létszámkorlát: maximum 30 fő 

tréner: Barnai Roberto, GNM honosító, Biologika tréner

helyszín: Budapest, szervezés alatt

   A helyszín függ a végleges létszámtól - további információ

   a jelentkezési határidőt követő munkanapon várható.

időtartam: 1 nap, szeptember 22.

bontási lehetőség: nincs

előfeltétel: 5 biológiai természettörvény online, ingyenes előadás megtekintése

jelentkezési határidő: 2013. szeptember 15. 

részvételi díj: 15.000.- Ft / fő / nap

   ha 2013. szeptember 8-ig jelentkezel, csak 12.000.- Ft / fő / nap


Köszönöm, hogy végigolvastad!
Várom az érdeklődőket...

Szeretettel:
Anna

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Aug 27, 2013, 12:10:30 PM8/27/13
to mad...@googlegroups.com, dulat...@googlegroups.com
Szia Anna!

Engem is érdekel.
Én babával (kabával) mennék, remélem ez nem gond senkinek - sem Robertonak, sem nektek!!
Az időpont nekem azt hiszem mindegy.

Puszi
Fruzsi


2013/8/27 Annamaria Tutsek <atu...@gmail.com>

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.

Ildiko Genahl

unread,
Aug 28, 2013, 5:57:45 PM8/28/13
to dulat...@googlegroups.com, mad...@googlegroups.com
Köszi Anna az információt és az esetleges lehetőséget a magánelőadásra. Már régen el akarok menni egy általános képzésre, betekintésre is, de így, hogy ez most ráadásul kimondottan a születés, szülés területét járná körbe, szuper lenne!
Engem is nagyon érdekelne a kedvezményes árú magánszervezés, de ha nem jön össze, én megpróbálok a 22-ire is elmenni.
Szeretettel,
Ildi
 

Date: Tue, 27 Aug 2013 01:21:51 +0200
Subject: [dulatanoda] 1 napos kurzus szept 22-én
From: atu...@gmail.com
To: dulat...@googlegroups.com; mad...@googlegroups.com
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Dúlatanoda" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to dulatanoda+...@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/groups/opt_out.

Belányi Éva

unread,
Aug 29, 2013, 3:21:24 AM8/29/13
to mad...@googlegroups.com, Dúla Tanoda
Sziasztok Lányok!

Lassan vége a nyárnak, remélem mindenkinek jól telt. Jön az ősz, kezdődnek a dolgos hétköznapok.
Szeretnélek tájékoztatni Benneteket az aktuális eseményekről.

Képzés megnevezése: Szülésfelkészítő - a minősítéshez szükséges. Aki eddig nem tudott részt venni, most itt a lehetőség.
Képzés időpontja: 2013 szeptember 5. (csütörtök) 10:00
Képzés hely: Budapest, Szent István körút (a jól ismert hely)
Képzés díja: 10.000,-Ft
Ha részt veszel, hozd magaddal a minősítő csomagban található igazolást az aláírás miatt.

Szeptember 6-8-ig dúla alapképzés lesz. Szintén a budapesti helyszínen.
Ebből az apropóból meg lehet ejteni az augusztusban-nem-jött-össze találkozót.

Javasolt időpont: szeptember 6. (péntek) 18:00
Találkozó a Jászai Mari téren, innen csoportosan beülés egy vendéglátóipari egységbe. A hely ott dől el.

Akinek jó az időpont, várjuk nagy szeretettel.
Hatalmas ölelés és csodás napot kívánok!

Éva

Nóra Albert

unread,
Aug 29, 2013, 4:45:01 AM8/29/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Éva, sziasztok Lányok!

Én jönnék csütörtökön a Szülésfelkészítőre!
Mi a pontos cím? Én még nem voltam ott...
A minősítő csomagot meg kellene rendelnem valahonnan? Én még eddig nem tettem meg ezt.
Köszi az infókat!
A találkozóra sajnos nem tudok jönni!
Üdv: NÓri


--

Réka Dézsi

unread,
Aug 29, 2013, 5:09:08 AM8/29/13
to mad...@googlegroups.com
A helyszín: Szent István krt.3, 2o-as csengő. A kapualjban balra az első emelet :)

Válak Titeket :)

Puszik
--
  
               Dézsi Réka
dúla-tréner CD,BDT(DONA)

            06306404061
"az élet az egyetlen show, amit 
az első sorból érdemes élvezni"

Belányi Éva

unread,
Aug 29, 2013, 9:07:55 AM8/29/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Nóri és a többiek,

Aki minősítést szeretne, a teendő:

http://www.dona.org/mm5/merchant.mvc?Screen=SFNT&Store_Code=DB

1. regisztrálni kell az oldalon: Memberships menüpont alatt
2. regisztráció után a Birth Doula Certification menüpont alatt lehet megrendelni a minősítéshez szükséges anyagokat.

Ebben a csomagban van egy "Szülésfelkészítő" továbbképzésen való részvételt igazoló lap, ezt írja alá az oktató (jelen esetben Réka).

Nóri: ha addig nem regisztrálsz, akkor valahogy majd megoldjuk.

Csodaszép napot mindenkinek!
Éva


Nóra Albert

unread,
Aug 29, 2013, 9:26:25 AM8/29/13
to mad...@googlegroups.com
Szia Éva!

Egyszer régen, a képzés után már regisztráltam (2010ben). Kérdés: a minősítő letöltendő formában érkezik?

Neked is szép napot!


Belányi Éva

unread,
Aug 29, 2013, 9:31:49 AM8/29/13
to mad...@googlegroups.com
A minősítéshez a Birth Doula Certification menüpont alatt kell regisztrálni.
Ha ez megtörtént és befizeted a csomag díját, akkor a DONA küldi el e-mailben a csomagot.

A Membership-nél ellenőrizned kellene, hogy milyen időtartamú regisztrációt vásároltál. 1-2-3 éves tagsági.
Ha ez lejáróban van, vagy lejárt, akkor ezt is hosszabbítani kell.

Éva


Date: Thu, 29 Aug 2013 15:26:25 +0200
Subject: Re: [madonas] DONA minősítés
From: doul...@gmail.com
To: mad...@googlegroups.com

Ágota Turóczi

unread,
Aug 30, 2013, 2:57:53 PM8/30/13
to mad...@googlegroups.com
Jaj de jó csajok, akkor pénteken belecsapunk a lecsóba?

Várom!


2013. augusztus 29. 9:21 Belányi Éva írta, <bsz...@hotmail.com>:

--

Ildiko Genahl

unread,
Aug 30, 2013, 4:48:05 PM8/30/13
to mad...@googlegroups.com, Dúla Tanoda
Sziasztok!
Nekem a péntek (szept. 6.) jó lenne a találkozóra, de csak fél 7 fele tudnék odaérni.
Sajnos a csütörtöki nap nem jó sehogy sem a szülésfelkészítőre.. :(
 
Ölelés,
Ildi
 

From: bsz...@hotmail.com
To: mad...@googlegroups.com; dulat...@googlegroups.com
Subject: [madonas] szeptemberi képzés - dúlatalálkozó
Date: Thu, 29 Aug 2013 09:21:24 +0200

Zsuzsa Raj

unread,
Aug 31, 2013, 1:56:01 AM8/31/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok !


Nekem még kétesélyes a pénteki randi, de dolgozom rajta. :) Mert nagyon jó lenne! :)
Puszi mindenkinek: Zsuzsa

Belányi Éva

unread,
Jan 19, 2014, 8:07:17 AM1/19/14
to mad...@googlegroups.com, Dúla Tanoda
Kedves Lányok!

Új év kezdődött nálunk, és hamarosan kezdődik a Ló éve is.
Itt az ideje, hogy elkezdjük az idei tábor összeszervezését. :)))

Időpont: 2014. június 20-22.

Kérnélek, hogy a csatolt linken található táblázatban jelöld be részvételi szándékodat mielőbb.
Gy.k.: ha nem jössz, akkor lécci ne írj be semmit. :))))

Az időpont fix. A helyszín a résztvevők számának függvénye. 
Anyácska tavaly felajánlotta a Watsu kezelést mindenkinek. És teljesítette is. Viszont napvégére teljesen kikészült.
Szóval idén, ha ti is úgy gondoljátok, ne ragaszkodjunk a pancsihoz.  Legyünk egy szupi helyen együtt. És ennyi elég is. :))))

Kérlek, ha jelzed, hogy csatlakozol, akkor tartsd ehhez magad.



Nagyon szépen köszönöm, és csodás napot kívánok!
Éva


Belányi Éva

unread,
Jan 20, 2014, 2:44:51 AM1/20/14
to Dúla Tanoda, mad...@googlegroups.com
Réke: Túl gyors voltál, nem béna. :)))
Most már müxik rendesen. Beírtam a "legyen watsu?" kérdést is.

Lányok!
Kérnék mindenkit, hogy január 31-ig írja be magát, aki csatlakozni szeretne.

Mia: watsu igény? Igen, vagy nem?

Köszönöm és csodás napot kívánok mindenkinek!

Éva


From: dolce...@gmail.com
Subject: Re: [dulatanoda] nyári tábor - 2014
Date: Sun, 19 Jan 2014 18:14:49 +0100
To: dulat...@googlegroups.com

Sziasztok,
én nem tudok a táblázatba beleírni :( Lehet, hogy én vagyok béna :P..

Szeretettel résztveszek mindhárom napon és szívesen adok watsut, csak jobban le kell szervezni azt a napot ;)
Ahogy a csapat dönt :)

Öleléssel,
Réka
.........
Dézsi Réka
dúla-tréner, CD,BDT(DONA)
Watsu terapeuta

0036 30 6404061
www.dezsireka.hu

On 19 Jan 2014, at 14:07, Belányi Éva <bsz...@hotmail.com> wrote:

Kedves Lányok!

Új év kezdődött nálunk, és hamarosan kezdődik a Ló éve is.
Itt az ideje, hogy elkezdjük az idei tábor összeszervezését. :)))

Időpont: 2014. június 20-22.

Kérnélek, hogy a csatolt linken található táblázatban jelöld be részvételi szándékodat mielőbb.
Gy.k.: ha nem jössz, akkor lécci ne írj be semmit. :))))

Az időpont fix. A helyszín a résztvevők számának függvénye. 
Anyácska tavaly felajánlotta a Watsu kezelést mindenkinek. És teljesítette is. Viszont napvégére teljesen kikészült.
Szóval idén, ha ti is úgy gondoljátok, ne ragaszkodjunk a pancsihoz.  Legyünk egy szupi helyen együtt. És ennyi elég is. :))))

Kérlek, ha jelzed, hogy csatlakozol, akkor tartsd= ehhez magad.

-- 
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Dúlatanoda" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email todulatanoda+unsubscribe@googlegr oups.com.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages