Hellinger nap

4 views
Skip to first unread message

Réka Dézsi

unread,
Apr 1, 2013, 2:47:36 PM4/1/13
to mad...@googlegroups.com
Kedvesek,

Bujdosó Évivel beszéltem, múltkor szóba került, hogy szívesen jönnétek családállításra. Évi még 1 terapeutával tartja az egy napos csoportot, 75oo Ft per állító és úgy emélkszem, hogy 25oo a segítő.
Ki lenne, akit ez érdekel?
Április 21-én lehetne teljes napos vagy május 5-én, én ezeken a dátumokon nem leszek.
Ha kevesen lennénk, megoldható lenne egy délután, és akkor én is tudnék hozzátok csatlakozni.

Puszik,
Réka anyátok

--
  
               Dézsi Réka
dúla-tréner CD,BDT(DONA)

            06306404061
"az élet az egyetlen show, amit 
az első sorból érdemes élvezni"

Lepesi-Benkő Réka

unread,
Apr 3, 2013, 12:43:13 PM4/3/13
to mad...@googlegroups.com

Én egy délutániban esetleg benne lennék J Mindkét dátum foglalt már nekem L De hátha R1 és R2 egy légtérben kavarna :D

puszi

r

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 


A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2013.0.3267 / Vírus adatbázis: 3162/6221 - Kiadás dátuma: 2013.04.02.

eszter dobay

unread,
Apr 3, 2013, 6:22:41 PM4/3/13
to mad...@googlegroups.com
engem is érdekel!
--
dobayeszter
+36-30-75-88-338

Fotós,
DONA dúla

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Apr 4, 2013, 1:21:17 AM4/4/13
to mad...@googlegroups.com
egy délután engem is érdekelne


2013/4/4 eszter dobay <dob...@gmail.com>

Nóra Albert

unread,
Apr 4, 2013, 2:34:13 AM4/4/13
to mad...@googlegroups.com
Húú, de jó lenne... Hol lesz? Már egy ideje szeretnék menni, meg jó lenne veletek is találkozni, csak Kata nem tolerálná még egyenlőre :-(

Réka Dézsi

unread,
Apr 5, 2013, 7:19:02 AM4/5/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok, 
délutáni időpont az április 22 vagy 29. Kinek mi a jó, a mindkettő hétfő. További info https://www.facebook.com/pages/A-Szeretet-Rendje/587407104621798?fref=ts.

Csók,
Réka anyátok


2013. április 3. 18:43 Lepesi-Benkő Réka írta, <re...@feherlo.com>:

Tóth-Kállai Fruzsi

unread,
Apr 5, 2013, 7:24:06 AM4/5/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Nekem mindkét időpont jó lenne :)
Én pocakosan jöhetek Réka szerinted? Meg tudod nekem kérdezni Évit?
Segítőnek jönnék úgyis...

Pusssz
Fruzs


2013/4/5 Réka Dézsi <dez...@gmail.com>

Zsuzsa Raj

unread,
Apr 5, 2013, 7:29:32 AM4/5/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok !

Nagyon szeretnék állítani, de a hétfő nekem nem jó a gyerekek miatt. Esetleg máskor egy hétvégi időpontot is tudnánk szervezni? Vagy esetleg a dúlatáborban egy állítós délutánt?
Puszi: Zsuzsa
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages