Én egy délutániban esetleg benne lennék J Mindkét dátum foglalt már nekem L De hátha R1 és R2 egy légtérben kavarna :D
puszi
r
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok
szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz
küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out
címre.
A(z)
üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2013.0.3267 / Vírus adatbázis: 3162/6221 - Kiadás dátuma: 2013.04.02.