És egy vélemény a kurzusról:
Vajai M. Vadvirág előaszava a tréninghez: "A szülés-születés kurzus volt az első Biologika (GNM Új Medicina) tanfolyam, amit annak idején elvégeztem. Ez volt az a pillanat az életemben, amikor gyökeresen megváltozott a gyermekvállalásról alkotott elképzelésem. Korábban nagyon féltem a szüléstől és az első évektől. A bio-logika rávilágított, hogy a gyermekvállalás jóval egyszerűbb és élvezetesebb, mint azt korábban gondoltam, félelmeim elpárologtak, szinte egyik napról a másikra.A tanfolyamot annak is szeretettel ajánlom, akiben kétség vagy félelem él, aki a gyermekvállalás körülményes procedúrái vagy a köztudatban keringő babonás rémhírek miatt viszolyog a családalapítástól. Barnai Roberto több éves szakmai tapasztalata és a magas színvonalú multimédiás oktatóanyag (Szerv Atlasz) garantálja, hogy a képzés egyszerre elégíti ki az érdeklődők szakmai tudásvágyát, ugyanakkor laikusok számára is könnyen érthető, élvezetes."
Szeretettel:--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.