Többiek jelentkezésének tükrében én szeretnék menni. (de csak, ha lennénk páran a kocsiban és nem csak nekem lenne jogsim J )
--
--
| Én is jönnék január 26-án a szombathelyi szülésfelkészítőre. Kata --- On Sat, 1/12/13, Nóra Albert <doul...@gmail.com> wrote: |
|
--
Lányok, közben úgy alakult, hogy nem tudok menni Szoombathelyre L Sajnálom…
Réka
Üdv: Nóri
-- --
-- |
--
--
| Kedves Mindenki! A közelgő hétvége számomra is annyira besűrűsödött, hogy igazán nem bánnám, ha más alkalommal lenne a szülésfelkészítő... Kata --- On Mon, 1/21/13, Lepesi-Benkő Réka <reka....@gmail.com> wrote: |
|
|
--
--
