Szülésfelkészítő-Szombathely 2013.01.26.

0 views
Skip to first unread message

Rövidné Nyul Bernadett

unread,
Jan 12, 2013, 7:55:37 AM1/12/13
to mad...@googlegroups.com, Brigitta Horváth, Csilla Jandó, Kernné Mihácsi Melinda, Mia Deepwell, Alexandra T. Macher, Kámán-Peischl Katalin, Kata Mikecz
Sziasztok lányok,

Kérem jelezzetek erre a mail-re aki tud jönni, a 2013.január 26-án szombaton Szombathelyre Szülésfelkészítő képzésre!

Helyszín: Szombathely Réka Lak

Időpont: 10-18-ig

Képzés díja: 10.000 Ft/fő

Pestieknek nagy volt a lelkesedése év végén, remélem most is megmaradt és jó kis csapat jön össze:)))

Puszi és Ölelés!
Betti




--
Üdvözlettel:

Rövidné Nyul Bernadett - DONA dúla

Lepesi-Benkő Réka

unread,
Jan 12, 2013, 10:36:33 AM1/12/13
to mad...@googlegroups.com

Többiek jelentkezésének tükrében én szeretnék menni. (de csak, ha lennénk páran a kocsiban és nem csak nekem lenne jogsim J )

--
 
 

Nóra Albert

unread,
Jan 12, 2013, 4:15:19 PM1/12/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Én jönnék 26-án.

Nóri

--
 
 

Katalin Gombos

unread,
Jan 13, 2013, 3:05:10 AM1/13/13
to mad...@googlegroups.com
Én is jönnék január 26-án a szombathelyi szülésfelkészítőre.
Kata

--- On Sat, 1/12/13, Nóra Albert <doul...@gmail.com> wrote:
--
 
 

Nóra Albert

unread,
Jan 21, 2013, 2:03:57 AM1/21/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok Lányok!

Csak jelezni szeretném, hogy az időjárástól függ, tudok-e jönni szombaton..
Remélhetőleg sem óriási havazás, vagy köd, sem ónos eső nem lesz.
Addig is szép hetet Mindannyiótoknak!

Üdv: Nóri

2013. január 13. 9:05 Katalin Gombos írta, <gombos_...@yahoo.com>:, 
--
 
 

Lepesi-Benkő Réka

unread,
Jan 21, 2013, 2:27:27 AM1/21/13
to mad...@googlegroups.com

Lányok, közben úgy alakult, hogy nem tudok menni Szoombathelyre L Sajnálom…

Réka

Üdv: Nóri

--
 
 

--
 
 

 

--
 
 

--
 
 

 

--
 
 

Katalin Gombos

unread,
Jan 21, 2013, 10:12:33 AM1/21/13
to mad...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!

A közelgő hétvége számomra is annyira besűrűsödött, hogy igazán nem bánnám, ha más alkalommal lenne a szülésfelkészítő...

Kata

--- On Mon, 1/21/13, Lepesi-Benkő Réka <reka....@gmail.com> wrote:

From: Lepesi-Benkő Réka <reka....@gmail.com>
Subject: RE: [madonas] Szülésfelkészítő-Szombathely 2013.01.26.
To: mad...@googlegroups.com
--
 
 

Nóra Albert

unread,
Jan 23, 2013, 5:48:29 AM1/23/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok Lányok!

Az eddigi szeszélyes időjárást figyelembe véve úgy döntöttünk, hogy most már biztos, hogy nem indulunk neki szombaton Szombathelynek a babucival:-(
Remélem lesz hamarosan újabb lehetőség, addig is vigyázzatok magatokra Mindannyian!
Öleléssel:
Nóri

--
 
 

Rövidné Nyul Bernadett

unread,
Jan 23, 2013, 5:58:57 AM1/23/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok lányok!

Sajnos nekem is közbejött egy temetés szombatra. Így szinte 1-2 főre maradt, ezért kitűztünk egy új időpontot a Rékával!
Indítok egy új levelet, kérek mindenkit aki jönni szeretne arra írjon!

Köszi
Betti

--
 
 



--
Üdvözlettel:

Rövidné Nyul Bernadett - DONA dúla

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages