március 9 biztos?

1 view
Skip to first unread message

Ágota Turóczi

unread,
Feb 13, 2013, 5:14:38 PM2/13/13
to mad...@googlegroups.com
Lányok,

Az elmaradt januári szopi+esetmegbeszélést március 9-re tettük át? Azért szeretném minél hamarabb tudni, mert szombatonként is van kismama jóga órám és akkor helyettesítést kell szerveznem. Szóval?


És voltatok Rékánál?

üdv Ausztriából, derékig ér a hó, tegnap -16 fok volt. Éljen a tél!
Ágota

dobayeszter

unread,
Feb 14, 2013, 3:02:47 AM2/14/13
to mad...@googlegroups.com
Sziasztok!!
Remelem lesz a marcius 9.-ei talalkozo, keszulok raaa!
Voltunk 4en pestrol Rekanal Szombathelyen :)... Joo volt! Azert azt hittem nagy tolongas lesz a helyiek reszerol, de igy is jo volt, persze!

Pusszanat
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli Madonas csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: madonas+u...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 

Rövidné Nyul Bernadett

unread,
Feb 14, 2013, 3:31:08 AM2/14/13
to mad...@googlegroups.com
Igen csajok Március 9 él!!! 
--
Üdvözlettel:

Rövidné Nyul Bernadett - DONA dúla


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages