Ágota Turóczi
unread,Feb 13, 2013, 5:14:38 PM2/13/13Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to mad...@googlegroups.com
Lányok,
Az elmaradt januári szopi+esetmegbeszélést március 9-re tettük át? Azért szeretném minél hamarabb tudni, mert szombatonként is van kismama jóga órám és akkor helyettesítést kell szerveznem. Szóval?
És voltatok Rékánál?
üdv Ausztriából, derékig ér a hó, tegnap -16 fok volt. Éljen a tél!
Ágota