Groups
Groups
Sign in
Groups
Groups
Madonas
Conversations
About
Send feedback
Help
Group path
Madonas
Contact owners and managers
1–30 of 90
Mark all as read
Report group
0 selected
Réka Dézsi
10/3/16
Fwd: Babaváró ajánlat
---------- Továbbított levél ---------- Feladó: Adrien Köő <kooa...@gmail.com> Dátum: 2016.
unread,
Fwd: Babaváró ajánlat
---------- Továbbított levél ---------- Feladó: Adrien Köő <kooa...@gmail.com> Dátum: 2016.
10/3/16
Belányi Éva
9/2/15
kismama masszázs - idén utoljára
Sziasztok Lányok! Ebben az évben most lesz utoljára kismama masszázs oktatás, legközelebb március
unread,
kismama masszázs - idén utoljára
Sziasztok Lányok! Ebben az évben most lesz utoljára kismama masszázs oktatás, legközelebb március
9/2/15
Annamaria Tutsek
8/2/15
kérdés
Sziasztok! Ti erről a Mama Tens készülékről mit gondoltok? Alkalmazta már valaki? http://www.medisave
unread,
kérdés
Sziasztok! Ti erről a Mama Tens készülékről mit gondoltok? Alkalmazta már valaki? http://www.medisave
8/2/15
Belányi Éva
6/15/15
tábor - bekukkantási lehetőség
Sziasztok Lányok, Ez az utolsó levelem a tábor témában felétek. Tábor ideje: június 26-28. Tábor
unread,
tábor - bekukkantási lehetőség
Sziasztok Lányok, Ez az utolsó levelem a tábor témában felétek. Tábor ideje: június 26-28. Tábor
6/15/15
Reka Dezsi
5/5/15
Alapképzés időpont
Sziasztok lányok, itt a tavasz, ezzel együtt lesz egy alapképzés is. Idén nem tervezek többet, mert
unread,
Alapképzés időpont
Sziasztok lányok, itt a tavasz, ezzel együtt lesz egy alapképzés is. Idén nem tervezek többet, mert
5/5/15
Reka Dezsi
, …
Belányi Éva
5
5/1/15
Spinning babies képzés lehetőség
Sziasztok Lányok, Egy kis segítség a regisztrációhoz. Itt vannak infók a képzésről. http://www.
unread,
Spinning babies képzés lehetőség
Sziasztok Lányok, Egy kis segítség a regisztrációhoz. Itt vannak infók a képzésről. http://www.
5/1/15
Belányi Éva
,
Reka Lepesi-Benko
3
4/28/15
dúlatábor
Akkor kérném Erát és Andit, hogy írja be már magát. :))))) Zebegényben lesz a tábor. Pontos infókat
unread,
dúlatábor
Akkor kérném Erát és Andit, hogy írja be már magát. :))))) Zebegényben lesz a tábor. Pontos infókat
4/28/15
Belányi Éva
,
Réka Lepesi-Benkő
2
4/2/15
dúlatábor - SOS!
Évi, sajnos én idén nem is reménykedem benne, hogy el tudnék menni veletek táborozni - Liliom a
unread,
dúlatábor - SOS!
Évi, sajnos én idén nem is reménykedem benne, hogy el tudnék menni veletek táborozni - Liliom a
4/2/15
Belányi Éva
2/25/15
kismama masszázs tanfolyam
Sziasztok Lányok, Március 13-15-én indul a kismama masszázs tanfolyam a Gizella Stúdióban (már megvan
unread,
kismama masszázs tanfolyam
Sziasztok Lányok, Március 13-15-én indul a kismama masszázs tanfolyam a Gizella Stúdióban (már megvan
2/25/15
Belányi Éva
,
Réka Lepesi-Benkő
3
2/21/15
dúlatábor - 2015
Lányok, én azt hiszem, idén is csak lélekben leszek veletek - Liliommal nem mennék, nélküle meg még
unread,
dúlatábor - 2015
Lányok, én azt hiszem, idén is csak lélekben leszek veletek - Liliommal nem mennék, nélküle meg még
2/21/15
Reka Dezsi
, …
Zsanett Nagy-Majoros
5
1/21/15
Idei hírek
Sziasztok! Úgy látom jó kezekben lesz a vezetés :) Réka neked az eddigieket köszönöm, sokat kaptam
unread,
Idei hírek
Sziasztok! Úgy látom jó kezekben lesz a vezetés :) Réka neked az eddigieket köszönöm, sokat kaptam
1/21/15
Belányi Éva
1/11/15
indiai fejmasszázs tanfi - 2015. január 18.
Sziasztok, Tudom, hogy szűkös az időpont, de hátha valakit érdekel és ráér. :) Közkívánatra ismét
unread,
indiai fejmasszázs tanfi - 2015. január 18.
Sziasztok, Tudom, hogy szűkös az időpont, de hátha valakit érdekel és ráér. :) Közkívánatra ismét
1/11/15
Reka Dezsi
, …
Zsuzsa Raj
3
12/12/14
Év végi jókívánságok
Kedves Mindenki ! Semmi sem biztos, csak a változás. :) Jó lenne találkozni az új évben, úgy érzem a
unread,
Év végi jókívánságok
Kedves Mindenki ! Semmi sem biztos, csak a változás. :) Jó lenne találkozni az új évben, úgy érzem a
12/12/14
Belányi Éva
, …
Tóth-Kállai Fruzsi
3
12/12/14
új - étrendkiegészítő kapszulák
Szia Évi! Vegán C-vitamin és hajerősítő érdekelne. A másik kérdés: a Diabetes 2 jó
unread,
új - étrendkiegészítő kapszulák
Szia Évi! Vegán C-vitamin és hajerősítő érdekelne. A másik kérdés: a Diabetes 2 jó
12/12/14
Reka Dezsi
11/11/14
22-i hétvége stornó
Kedves Lányok, Sajnos, a 22-23-i hétvégi képzést le kell modnanunk. Most épp van elég jelentkező, de
unread,
22-i hétvége stornó
Kedves Lányok, Sajnos, a 22-23-i hétvégi képzést le kell modnanunk. Most épp van elég jelentkező, de
11/11/14
Annamaria Tutsek
11/3/14
Penny Simkin
Kedves Dúlalányok! Ha volna még valaki, aki ilyen későn ébred, mint én a szegedi Penny Simkin
unread,
Penny Simkin
Kedves Dúlalányok! Ha volna még valaki, aki ilyen későn ébred, mint én a szegedi Penny Simkin
11/3/14
Ágota Turóczi
10/29/14
kendő
Sziasztok kedveseim! Kitől kérhetnék kölcsön egy rebozót nov. közepéig? III.kerület és környéke
unread,
kendő
Sziasztok kedveseim! Kitől kérhetnék kölcsön egy rebozót nov. közepéig? III.kerület és környéke
10/29/14
Reka Dezsi
, …
Belányi Éva
3
10/8/14
Továbbképzési napok
Sziasztok Lányok, Ismét lesz kismama masszázs tanfolyam. Ez a masszázs kínai alapokon nyugszik (Yin-
unread,
Továbbképzési napok
Sziasztok Lányok, Ismét lesz kismama masszázs tanfolyam. Ez a masszázs kínai alapokon nyugszik (Yin-
10/8/14
Belányi Éva
, …
Lepesi-Benkő Réka
3
7/23/14
szülésindító és vajúdás alatti masszázs
Én szeretném, de csak később J Lesz későbbi okosítás? J Puszi From: mad...@googlegroups.com [mailto:
unread,
szülésindító és vajúdás alatti masszázs
Én szeretném, de csak később J Lesz későbbi okosítás? J Puszi From: mad...@googlegroups.com [mailto:
7/23/14
Belányi Éva
6/25/14
kismama masszázs tanfi
Sziasztok Lányok! Hétvégén ígértem a táborozóknak, hogy küldök még egy infó levelet a hétvégi kismama
unread,
kismama masszázs tanfi
Sziasztok Lányok! Hétvégén ígértem a táborozóknak, hogy küldök még egy infó levelet a hétvégi kismama
6/25/14
Ágota Turóczi
,
Réka Dézsi
2
6/1/14
placenta kapszula
Szia, barki tud, receptet a taborban ;) Csok, Anyad ;) Sent from my iPhone On 2014.06.01., at 17:07,
unread,
placenta kapszula
Szia, barki tud, receptet a taborban ;) Csok, Anyad ;) Sent from my iPhone On 2014.06.01., at 17:07,
6/1/14
Belányi Éva
, …
Tóth-Kállai Fruzsi
9
6/1/14
dúlatábor - 2014 infók
Hát Lányok! Úgy néz ki, hogy sajnos nem fogok tudni menni még szombatra sem, mert aznap lesz a
unread,
dúlatábor - 2014 infók
Hát Lányok! Úgy néz ki, hogy sajnos nem fogok tudni menni még szombatra sem, mert aznap lesz a
6/1/14
Annamaria Tutsek
,
Szalai Zsani
3
3/20/14
két kérdés
Köszi!!! 2014. március 20. 0:19 Szalai Zsani írta, <zs...@ubainba.hu>: A sacrum az keresztcsont
unread,
két kérdés
Köszi!!! 2014. március 20. 0:19 Szalai Zsani írta, <zs...@ubainba.hu>: A sacrum az keresztcsont
3/20/14
Tóth-Kállai Fruzsi
3/17/14
Feltörték a postafiókomat!
Sziasztok! Feltörték a postafiókomat!!! Ha ma kaptatok tőlem egy (vagy több) olyan levelet, amiben
unread,
Feltörték a postafiókomat!
Sziasztok! Feltörték a postafiókomat!!! Ha ma kaptatok tőlem egy (vagy több) olyan levelet, amiben
3/17/14
Reka Dezsi
1/27/14
Fwd: Előadásom lesz. Kérlek, értesítsetek másokat is!
Ilonától szeretettel, :) ……………………………. Dézsi Réka dúla-tréner, CD,BDT(DONA) Watsu terapeuta 0036 30
unread,
Fwd: Előadásom lesz. Kérlek, értesítsetek másokat is!
Ilonától szeretettel, :) ……………………………. Dézsi Réka dúla-tréner, CD,BDT(DONA) Watsu terapeuta 0036 30
1/27/14
Annamaria Tutsek
, …
Belányi Éva
14
1/20/14
1 napos kurzus szept 22-én
Réke: Túl gyors voltál, nem béna. :))) Most már müxik rendesen. Beírtam a "legyen watsu?"
unread,
1 napos kurzus szept 22-én
Réke: Túl gyors voltál, nem béna. :))) Most már müxik rendesen. Beírtam a "legyen watsu?"
1/20/14
Annamaria Tutsek
1/4/14
Feldbach
Sziasztok! Mindenkinek boldog, békés új esztendőt kívánok! Szerettem volna Veletek megosztani pár
unread,
Feldbach
Sziasztok! Mindenkinek boldog, békés új esztendőt kívánok! Szerettem volna Veletek megosztani pár
1/4/14
Reka Dezsi
12/16/13
Fwd: Szülésfelkészítő oktatóképzés 2014, Budapest
Szeretettel továbbítom :) Begin forwarded message: From: Maróy Ditta KANGA Egyesület <ditta@
unread,
Fwd: Szülésfelkészítő oktatóképzés 2014, Budapest
Szeretettel továbbítom :) Begin forwarded message: From: Maróy Ditta KANGA Egyesület <ditta@
12/16/13
Annamaria Tutsek
10/4/13
gyászcsoport vezető?
Kedves Lányok! Most kaptam egy szomorú hírt, hogy egy ismerősöm első gyermeke, egy kislány, szülés
unread,
gyászcsoport vezető?
Kedves Lányok! Most kaptam egy szomorú hírt, hogy egy ismerősöm első gyermeke, egy kislány, szülés
10/4/13
Annamaria Tutsek
, …
Ildiko Genahl
5
9/9/13
szept.22. újmedicinás Szülés-születés kurzus
Szia Anna! Én is jelentkeznék akkor a 22-i képzésre. Genáhl Ildikó gen...@hotmail.com 0630-636-2870
unread,
szept.22. újmedicinás Szülés-születés kurzus
Szia Anna! Én is jelentkeznék akkor a 22-i képzésre. Genáhl Ildikó gen...@hotmail.com 0630-636-2870
9/9/13