اندیشکده لجستيك و زنجيره تامين

1–30 of 707

با بيش از يك دهه كار و پژوهش تخصصي در حوزه لجستيك و زنجيره تامين و با همراهي جمعي از اساتيد بنام اين حوزه، مفتخريم كه در حوزه‌هاي: لجستيك، زنجيره تامين، شبكه‌هاي كسب‌وكار به عنوان مرجعي تخصصي و خوش‌نام در كشور شناخته مي‌شويم.

 

با توجه به حوزه کاریتان که مرتبط با «لجستيك و زنجيره تامين» است، دعوت مي‌شويد تا براي اطلاع از آخرين اخبار، تحليل‌ها، آموزش و گنجينه دانش حوزه لجستيک, زنجيره تامين و شبکه‌هاي کسب‌وکار و همچنین برای پیوستن به مخاطبان ماهنامه علمی-تخصصی «لجستيك و زنجیره تامین» به اين گروه بپيونديد.

 

نگاه اين گروه كاملا فرابخشي بوده و به دنبال آن است تا به عنوان يك محور و قطب در حوزه فعاليت‌هاي لجستيكي و زنجيره تاميني ايفاي نقش نمايد و با گردهم آوردن فعالين به‌نام اين صنعت از هم‌افزايي ايجاد شده درجهت تحولات مثبت و بزرگ در حوزه لجستيك كشور بهره گيرد.

 

ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین

 

فرهنگ‌سازي و ترويج دانش لجستيك و زنجيره تامين در كشور يكي از ضروريات توسعه و ارتقاي جايگاه لجستيك به عنوان يك محور مهم توسعه اقتصادي كشور و بنگاه‌ها به حساب مي‌آيد و انتشار مجلات تخصصي يكي از راه‌هاي مؤثر در اين راستا مي‌باشد.

 

ضرورت توجه جدي به مقوله لجستيك در كشور لجستيكي ايران و از طرفي نبود يك مجله حرفه‌اي لجستيكي در ايران؛ جمعي از صاحبنظران و دست‌اندركاران صنعت لجستيك كشور با سابقه سال‌ها پژوهش و آموزش در این حوزه را بر آن داشت تا تصميم به انتشار يك مجله تخصصي لجستيكي بگيرند.

 

ماهنامه علمي-تخصصي «لجستيك و زنجیره تامین» پس از دريافت مجوز رسمي انتشار از وزارت ارشاد (به شماره ثبت 77486) از شهريور‌ماه 1395 به عرصه رسانه‌هاي كشور پيوسته است و در همین مدت کوتاه، توانسته است به عنوان نخستین نشريه تخصصي لجستيكي كشور جای پای خود را به‌خوبی در بین دولتمردان و جامعه لجستیک کشور باز نموده و اثرگذاری قابل توجهی داشته است.

 

ما را در شبکه‏ های اجتماعی دنبال کنید:

 

·       اندیشکده لجستیک و زنجیره تامین: https://t.me/Logiscm

·       پایگاه خبری/مجله لجستیک و زنجیره تامین: https://t.me/Logiscm_news

·       گنجینه دانش لجستیک: https://t.me/Logiscm_science

·       فرصتهای شغلی لجستیک: https://t.me/Logiscm_jobs 

 

ما خود را در اين گروه متعهد به ارسال مطالب و تحلیل‌های تخصصي و معتبر در حوزه لجستيک, زنجيره تامين و شبکه‌هاي کسب‌وکار مي‌دانيم.

 

از اينكه همچون گذشته همراه و ياريگر ما هستيد سپاسگزاريم.

 

توجه مهم:‌ كليه اطلاعات و مشخصات شما نزد ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین محفوظ بوده و خود را متعهد به حفظ اطلاعات شبكه مخاطبين ارزشمندمان مي‌دانيم.