Locify - NearestCaches - další vylepšení

0 views
Skip to first unread message

jirifno

unread,
Oct 30, 2009, 7:22:02 AM10/30/09
to Locify
Ahoj.
Toto téma jsem založil proto, aby zde mohl kdokoliv přidat nějaký
návrh na vylepšení či doplnění nějaké funkce do Locify, konkrétně
funkcí týkající se geocachingu.
Do začátku přebírám dotaz z jiného fóra a cituji:

Prvni problém je že sice Locify už umí navigovat na zadané souřadnice
ale tím že to nejdřív prožene přes web tak se mi uloží úplně jiná
čísla než jsem zadal. Nejčastěji to je o 2.2 kilometrů mimo a
souřadnice mám nastaveny ve správném formátu. Druhá věc je na stránce
kde se zobrazují základní informace o keši tak radek na kterém je
napsána souřadnice E je mimo obrazovku a nedá se na něj kurzorem
posunout(nevidím ho ani jinde). Navíc jsem teď chtel vyrazit na keš
šipka(za sipkou) má cca 44 zastávek. Funkce stáhnout všechny keše
naráz by se hodila nejen v tomto případě. A dále...dám vyhledat
nejbližší,keše se stáhnou(jen název a info)to je v pořádku. Ale proč
kdyz se chci vrátit na předchozí zobrazení tak se aplikace připojuje
znovu přes web(kdyz už to jednou v mobilu bylo).

jirifno

unread,
Oct 30, 2009, 11:40:12 AM10/30/09
to Locify
Já jsem dnes přišel na chybu, kdy probíhá záznam trasy a pak ji
uložím, tak se výsledná trasa vždy zobrazí v "m" místo "km". Například
projdu trasu dlouhou 3km, ale po uložení je zobrazeno pouze 3m.

ufaak

unread,
Oct 30, 2009, 6:53:32 PM10/30/09
to Locify
takze teda:

navigace na zadane souradnice - mozno vyzkouset na adrese
http://locify.com.server1.azhosting.sk/nearestCaches/service/waypoint_navigate.php
nevidim problem

zobrazeni zem. sirky a delky - nezaznamenal jsem zadny problem (je to
normalni html stranka, tedy zobrazeni naprosto stejny jako napr. u
listingu), nicmene udelal jsem drobne upravy, snad pomuze.

stahnout vsechny kese momentalne neni mozne zprovoznit (nebo me
nenapada jak). Webovy prohlizec Locify neumi pracovat s formularovym
prvkem <input type="checkbox" />. Jinou moznost oznaceni kesi
vybranych ke stazeni si neumim predstavit.

nacitani z webu - je to problem kesovani, povolil jsem nekterym
strankam moznost ulozit se v kesi Locify (pokud ma uzivatel kesovani
zapnuto).

Muzes predat na "jine forum".

ufaak

On 30 říj, 12:22, jirifno <jiri.pas...@email.cz> wrote:

ufaak

unread,
Oct 30, 2009, 6:54:19 PM10/30/09
to Locify
tato chyba se vyskytuje v Locify pomerne dlouho. nicmene nema nic
spolecneho s nearestCaches ;)

jirifno

unread,
Oct 31, 2009, 4:28:35 AM10/31/09
to Locify
Zkoušel jsem navigaci na zadané souřadnice hned jako první možnost.
Tam je opravdu vše OK, ale v telefonu je to špatně. Někdy je špatná ZŠ
někdy ZD a někdy oba údaje.
Zobrazování ZŠ a ZD je u mne taky v pořádku.
To ostatní předám. Dík.

On 30 říj, 23:53, ufaak <glo...@gmail.com> wrote:
> takze teda:
>
> navigace na zadane souradnice - mozno vyzkouset na adresehttp://locify.com.server1.azhosting.sk/nearestCaches/service/waypoint...

jirifno

unread,
Oct 31, 2009, 4:29:30 AM10/31/09
to Locify
To je mi jasné, ale jak to, že když už je tam dlouho není ještě
opravená :)

jirifno

unread,
Nov 2, 2009, 3:17:07 PM11/2/09
to Locify
Uffaku, šlo by dopsat do logu, vedle času, i čísílko udávající počet
nalezených keší? Myslím tím, že by to vzalo z počítadla nalezených
keší současnou hodnotu a přidalo jedničku a zapsalo se to do logu.
Někomu by to i vyhovovalo. Víš co myslím? :)
Jinak vidím, že na inventáři se už pracuje. :)

On 30 říj, 12:22, jirifno <jiri.pas...@email.cz> wrote:

ufaak

unread,
Nov 3, 2009, 11:45:31 AM11/3/09
to Locify
mozna to nekdy zapracuju. ale neni to priorita.
tak za dva mesice se pripomen :)

KIM-PA

unread,
Nov 16, 2009, 8:51:41 AM11/16/09
to Locify
Všechny tvůrce s úctou k jejich práci zdravím, a měl bych jednu ideu
související s "NC".

V případě, že vyřeším mysterku nebo multicache, souřadnice zadávám do
uložených míst.
Jsem-li v situaci, kdy vyrazím někam, kde jcou jak tradicionálky, tak
mám něco vyluštěno,
je dost nepříjemné zabrazit si nejbližší cache, odlovit, potom úplně
vyskákat, najít uložené místo,
donavigovat se k němu, znovu nechat vyhledat nejbližší cache, a tak
dokola.

Nebylo by nějakým způsobem možné udělat do vyhledání nejbližších cache
doplnění,
které by v rámci zobrazení ukázalo i "Uložená místa" pro danou oblast?
Umožnilo by to přeci jen pružnější přeskakování, nemluvě o možnosti
prohlédnout si listingy ap.

A taková perlička jako třešnička na dortu - nedalo by se zobrazení
keší v mapě doplnit o variantu,
kdy by se v seznamu nejbližších keší (+uložených míst) dal zaškrtnout
check-box a "zaškrtnuté" keše pak zobrazit v mapě společně?

Jsou to takové dvě idey a přiznávám že absolutně nemám tuchu o
reálnosti naprogramování, nicméně bych řekl že by svou užitečnost
měly.

díky a všem pěkný den

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages