Chybí menu Stáhnout

0 views
Skip to first unread message

PetrNil

unread,
Jan 20, 2010, 3:34:09 PM1/20/10
to Locify
Dobrý den,
po instalaci Handy Geocaching do přístroje Nokia 5800 se mi v aplikaci
Locify neobjevuje v detailu cache (nalezení pomocí služby Nejbližší
cache) menu Stáhnout nebo třeba Zaloguj návštěvu. Nepomohlo ani
odinstalování obou aplikací a opětovné naistalování Locify verze
1.5.12. Nemáte na to někdo mast?
Děkuji
Petr Ň.

ufaak

unread,
Jan 20, 2010, 6:15:11 PM1/20/10
to Locify
Zdravim,
instalace HG s tim nema nic spolecneho.
Toto menu je momentalne v nearestCaches disablovana (protoze doslo ke
zmenam na gc.com, a nefungovalo to tudiz spravne).
Bude to zase obnoveno, potiz je hlavne v tom, ze momentalne do prace
odchazim rano, a vracim se nejdriv kolem desate vecer naprosto
vycerpany... Nemam tedy cas to dat do kupy poradne - jsem rad, ze jsem
zprovoznil alespon zakladni funkce.
Nicmene casem (snad brzy) se tam tato moznost opet objevi.

ufaak

PetrNil

unread,
Jan 22, 2010, 7:54:53 AM1/22/10
to Locify
OK, dekuji za odpoved. Petr N.

dipous

unread,
Feb 14, 2010, 6:56:09 AM2/14/10
to Locify
Už je nová verze Locify a v menu položka stáhnout stále chybí, kdy se
tak můžu těšit na obnovení této funkce. Bez ní je mi Locify téměř k
ničemu:-/

ufaak

unread,
Feb 14, 2010, 7:11:55 AM2/14/10
to Locify
nevidim v tom zadnou souvislost. program locify nema naprosto zadnou
souvislost s tim, jestli ve sluzbe nearestCaches je polozka stahnout
nebo neni. pletes dohromady jabka s hruskama. locify neni aplikace na
geocaching. to ze se tak da pouzivat ve spolupraci se sluzbou nearest
caches je vec jina.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages