v listopadu se zde řešila funkcionalita Locify a Nokia E52, zatím E52 nefiguruje v seznamu podporovaných telefonů.
Mám teď tento typ Nokie, mám si stáhnout poslední, generic verzi Locify nebo je vhodnějsí nějaká jiná verze?
Díky!
Petr
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Locify" group.
To post to this group, send email to loc...@googlegroups.com.
To unsubscribe from this group, send email to locify+un...@googlegroups.com.
For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/locify?hl=en.
Díky za radu! (a všem vývojářům za Locify, samozřejmě!)
Petr
> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Martin Janota <janota...@gmail.com>
> Předmět: Re: [locify group] Locify na N52
> Datum: 18.12.2009 15:40:37
> ----------------------------------------
> ja jsem si stahnul myslim verzi pro nokii E51, halni je, aby to byla verze
> pro symbian S60 3rd edition
>
> 2009/12/18 <o...@seznam.cz>
>
> >
> > Prijemny den,
> >
> > v listopadu se zde řešila funkcionalita Locify a Nokia E52, zatím E52
> > nefiguruje v seznamu podporovaných telefonů.
> > Mám teď tento typ Nokie, mám si stáhnout poslední, generic verzi Locify
> > nebo je vhodnějsí nějaká jiná verze?
> >
> > Díky!
> > Petr
> >
> > --
> >
> > You received this message because you are subscribed to the Google Groups
> > "Locify" group.
> > To post to this group, send email to loc...@googlegroups.com.
> > To unsubscribe from this group, send email to
> > locify+un...@googlegroups.com<locify%2Bunsu...@googlegroups.com>
Na GPS sa to napoji, ale ked vyberiem Home > Geocaching, nic sa
nedeje, obdobne Home > Options > Add > Service From List alebo More >
Check Version.
On 19. Dec. 2009, 21:53 h., o...@seznam.cz wrote:
> Příjemný den,
> tak pro N52 jsem použil verzi určenou pro N51 a zatím jsem nezjistil žádný problém.
>
> Díky za radu! (a všem vývojářům za Locify, samozřejmě!)
> Petr
>
> > ------------ Původní zpráva ------------
> > Od: Martin Janota <janota.mar...@gmail.com>
On 1. Jan, 21:48 h., Jan Ostrochovsky <jan.ostrochov...@gmail.com>
wrote:
> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Jan Ostrochovsky <jan.ostr...@gmail.com>
> Předmět: [locify group] Re: Locify na N52
> Datum: 02.1.2010 10:19:42
> ----------------------------------------
Ďakujem Davidovi Vávrovi (support Locify), ktorý mi dal správny tip na
zdroj problému.
On 2. Jan, 22:19 h., o...@seznam.cz wrote:
> Zajímavé, já používám Locify 1.5.12 na E52, instaloval jsem do mobilu přes kabel, CZ verze a vše šlape jako hodinky.
> Kontrola verze Locify (právě teď) proběhla bez potíže, interní GPS se připojuje rovněž bez potíží..
> Jediný rozdíl vidím v tom, že já používám českou verzi, ale to be nemělo mít na funkci vliv ;)
> Co fw telefonu, máš poslední?
> Petr
>
> > ------------ Původní zpráva ------------
> > Od: Jan Ostrochovsky <jan.ostrochov...@gmail.com>