Locify na N52

2 views
Skip to first unread message

o...@seznam.cz

unread,
Dec 18, 2009, 9:32:58 AM12/18/09
to loc...@googlegroups.com

Prijemny den,

v listopadu se zde řešila funkcionalita Locify a Nokia E52, zatím E52 nefiguruje v seznamu podporovaných telefonů.
Mám teď tento typ Nokie, mám si stáhnout poslední, generic verzi Locify nebo je vhodnějsí nějaká jiná verze?

Díky!
Petr

Martin Janota

unread,
Dec 18, 2009, 9:40:31 AM12/18/09
to loc...@googlegroups.com
ja jsem si stahnul myslim verzi pro nokii E51, halni je, aby to byla verze pro symbian S60 3rd edition

2009/12/18 <o...@seznam.cz>

--

You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Locify" group.
To post to this group, send email to loc...@googlegroups.com.
To unsubscribe from this group, send email to locify+un...@googlegroups.com.
For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/locify?hl=en.



o...@seznam.cz

unread,
Dec 19, 2009, 3:53:27 PM12/19/09
to loc...@googlegroups.com

Příjemný den,
tak pro N52 jsem použil verzi určenou pro N51 a zatím jsem nezjistil žádný problém.

Díky za radu! (a všem vývojářům za Locify, samozřejmě!)
Petr


> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Martin Janota <janota...@gmail.com>
> Předmět: Re: [locify group] Locify na N52
> Datum: 18.12.2009 15:40:37
> ----------------------------------------


> ja jsem si stahnul myslim verzi pro nokii E51, halni je, aby to byla verze
> pro symbian S60 3rd edition
>
> 2009/12/18 <o...@seznam.cz>
>
> >
> > Prijemny den,
> >
> > v listopadu se zde řešila funkcionalita Locify a Nokia E52, zatím E52
> > nefiguruje v seznamu podporovaných telefonů.
> > Mám teď tento typ Nokie, mám si stáhnout poslední, generic verzi Locify
> > nebo je vhodnějsí nějaká jiná verze?
> >
> > Díky!
> > Petr
> >
> > --
> >
> > You received this message because you are subscribed to the Google Groups
> > "Locify" group.
> > To post to this group, send email to loc...@googlegroups.com.
> > To unsubscribe from this group, send email to

> > locify+un...@googlegroups.com<locify%2Bunsu...@googlegroups.com>

Jan Ostrochovsky

unread,
Jan 1, 2010, 3:48:48 PM1/1/10
to Locify
Tiez mam Nokia E52, ktora zatial nie je na zozname podporovanych
zariadeni, stiahol som Locify priamo do mobilu cez www.locify.com/m,
pricom sa mi nainstalovala verzia 1.05(12), mam vsak urcite problemy.
Zatial vsak neviem, ci vyplyvaju z toho, ze este neviem aplikaciu
spravne pouzivat, takze sa s tym este trochu pohram. (Donedavna som
mal Nokia 6120 classic a pouzival som Geocache Navigator, teraz mam
novu E52 a v ramci hladania alternativy som nasiel Locify.)

Na GPS sa to napoji, ale ked vyberiem Home > Geocaching, nic sa
nedeje, obdobne Home > Options > Add > Service From List alebo More >
Check Version.

On 19. Dec. 2009, 21:53 h., o...@seznam.cz wrote:
> Příjemný den,
> tak pro N52 jsem použil verzi určenou pro N51 a zatím jsem nezjistil žádný problém.
>
> Díky za radu! (a všem vývojářům za Locify, samozřejmě!)
> Petr
>
> > ------------ Původní zpráva ------------

> > Od: Martin Janota <janota.mar...@gmail.com>

Jan Ostrochovsky

unread,
Jan 2, 2010, 4:19:37 AM1/2/10
to Locify
Preinstaloval som Locify, pricom som cez PC stiahol verziu pre E51.
Neviem, ci sa jedna o tu istu instalacku ako som nahodil cez www.locify.com/m,
ale teraz ma to nechce pustit ani do Set location > GPS. Obratim sa na
support, lebo zatial som cital na locify.com vsetko mozne a skusal som
v aplikacii tiez vselico, ale neviem si poradit so sfunkcnenim
geocachingu.

On 1. Jan, 21:48 h., Jan Ostrochovsky <jan.ostrochov...@gmail.com>
wrote:

o...@seznam.cz

unread,
Jan 2, 2010, 4:19:11 PM1/2/10
to loc...@googlegroups.com

Zajímavé, já používám Locify 1.5.12 na E52, instaloval jsem do mobilu přes kabel, CZ verze a vše šlape jako hodinky.
Kontrola verze Locify (právě teď) proběhla bez potíže, interní GPS se připojuje rovněž bez potíží..
Jediný rozdíl vidím v tom, že já používám českou verzi, ale to be nemělo mít na funkci vliv ;)
Co fw telefonu, máš poslední?
Petr

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Jan Ostrochovsky <jan.ostr...@gmail.com>
> Předmět: [locify group] Re: Locify na N52
> Datum: 02.1.2010 10:19:42
> ----------------------------------------

Jan Ostrochovsky

unread,
Jan 2, 2010, 4:34:35 PM1/2/10
to Locify
Už mi to funguje. Problém bol v nesprávnom nastavení internet access
pointu v nastaveniach aplikácie v OS, a z toho dôvodu zlyhávalo
pripojenie k online službám. Napravil som to cez Application Manager.
Nedávno som experimentoval s F-Secure Mobile Security a domnievam sa,
že ten softvér zmenil defaultné nastavenia niektorých aplikácií, lebo
som mal podobný problém aj s ďalšími (Handy Geocaching, Gmail).

Ďakujem Davidovi Vávrovi (support Locify), ktorý mi dal správny tip na
zdroj problému.

On 2. Jan, 22:19 h., o...@seznam.cz wrote:
> Zajímavé, já používám Locify 1.5.12 na E52, instaloval jsem do mobilu  přes kabel, CZ verze a vše šlape jako hodinky.
> Kontrola verze Locify (právě teď) proběhla bez potíže, interní GPS se připojuje rovněž bez potíží..
> Jediný rozdíl vidím v tom, že já používám českou verzi, ale to be nemělo mít na funkci vliv ;)
> Co fw telefonu, máš poslední?
> Petr
>
> > ------------ Původní zpráva ------------

> > Od: Jan Ostrochovsky <jan.ostrochov...@gmail.com>

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages