nearest cache

0 views
Skip to first unread message

KIM-PA

unread,
Oct 24, 2009, 3:16:30 PM10/24/09
to Locify
zdravím všechny vespolek.
zatím jsem jen pasivně sledoval jak se řeší věci na které narážím, ale
dnes se mi óbjevil problém.
Vyrazil jsem do terénu a na Nearest Cache se mi stáhly (vždy až
napodruhé-poprvé se mi objeví žádné keše v blízkosti) nejbližší keše,
ale údaj o vzdálenosti byl v mílích/stopách, a souřadnice 00000.
Navigace ke keši samozřejmě ukázala cca 5700 km.
Zjistil jsem že je nová verze, tak jsem si řekl to je jasné, doma jsem
nainstaloval 11, a pořád stejné.
Po čtení diskuse jsem odstranil NC, a znovu ze seznamu nainstaloval, a
pořád stejné.
tak nevím co dělat.

ufaak

unread,
Oct 24, 2009, 3:19:50 PM10/24/09
to Locify
Zkus vypnout Locify, a prohlizecem souboru tveho telefonu najdi
(nejspis na pametove karte) adresar Locify. Ten smaz. Potom Locify
pust, nainstaluj nearestCaches a zadej prihlasovaci udaje. A melo by
to slapat.

uf

KIM-PA

unread,
Oct 24, 2009, 3:19:55 PM10/24/09
to Locify
omlouvám se, nechtěl jsem založit nové téma ale místo příspěvku mi to
nové téma založilo.
časem se to naučím

On 24 říj, 21:16, KIM-PA <pmare...@tiscali.cz> wrote:

KIM-PA

unread,
Oct 24, 2009, 3:39:55 PM10/24/09
to Locify
Díky,
tak to pomohlo.
Jen jsem si (jako kdybych byl PC negramota) neodzálohoval a tak jsem
si tupě vymazal všechny uložené pointy.
A to jsem magor na zálohování.
Marek
> > tak nevím co dělat.- Skrýt citovaný text -
>
> - Zobrazit citovaný text -

ufaak

unread,
Oct 24, 2009, 3:41:08 PM10/24/09
to Locify
jaj tak to sorry :)

ale jsem rad ze slape.

Slepej

unread,
Oct 25, 2009, 6:12:20 AM10/25/09
to Locify
zdravim,

dnes jsem po delsi dobe updatoval Nearest Caches service (a zaroven i
Locify na posledni verzi 1.5.11 myslim ze z 1.5.9) a totalne mi
prestal fungovat nearestCache service.

kdyz do nej vlezu, zobrazi se mi nove tri volby (nejblizsi, podle
klicoveho slova a podle waypointu) a at zvolim jakoukoli volbu tak se
hned objevi chyba:

Description:
java.io.IOException: 7334
Place Http.run.request
Data
http://locify.com.server1.azhosting.sk/nearestCaches/service/waypoint.php
(adresa je samozrejme pro kazdou volbu jina)

muj telefon je Sony Ericsson P1i

zkusil jsem odinstallovat locify + smazat adresar others/Locify na
karte a nepomohlo to. Pred updatem mi locify fungovalo vzorne. Zkusil
jsem v locify napr. mapy, wikipedia service, ... a to funguje OK takze
s internetem jako takovym by locify melo komunikovat OK.

zdravim,
Dave.

jirifno

unread,
Oct 25, 2009, 6:55:36 AM10/25/09
to Locify
V tom ti moc neporadím. Já používám Nokii N82, mám taky nejnovější
verzi a před chvilkou jsem to zkoušel (i aktualizovat službu) a šlape
to jak má. Bohužel.

On 25 říj, 11:12, Slepej <david.ba...@atlas.cz> wrote:
> zdravim,
>
> dnes jsem po delsi dobe updatoval Nearest Caches service (a zaroven i
> Locify na posledni verzi 1.5.11 myslim ze z 1.5.9) a totalne mi
> prestal fungovat nearestCache service.
>
> kdyz do nej vlezu, zobrazi se mi nove tri volby (nejblizsi, podle
> klicoveho slova a podle waypointu) a at zvolim jakoukoli volbu tak se
> hned objevi chyba:
>
> Description:
> java.io.IOException: 7334
> Place Http.run.request
> Datahttp://locify.com.server1.azhosting.sk/nearestCaches/service/waypoint...

ufaak

unread,
Oct 25, 2009, 9:10:55 AM10/25/09
to Locify
Ses si jisty, ze nikde jinde v telefonu nemas adresar Locify?
Nemuzu prijit na duvod, proc by se to melo takhle chovat. Me to
funguje jak ma - a jedna se prece pouze o prohlizec webovych stranek.
Ty stranky by se mely zobrazovat na vsech Locify stejne.

Vyzkousej, prosim, co se da. A cim vic informaci mi poskytnes, tim
spis to rozchodime :)

uf




On 25 říj, 11:12, Slepej <david.ba...@atlas.cz> wrote:
> zdravim,
>
> dnes jsem po delsi dobe updatoval Nearest Caches service (a zaroven i
> Locify na posledni verzi 1.5.11 myslim ze z 1.5.9) a totalne mi
> prestal fungovat nearestCache service.
>
> kdyz do nej vlezu, zobrazi se mi nove tri volby (nejblizsi, podle
> klicoveho slova a podle waypointu) a at zvolim jakoukoli volbu tak se
> hned objevi chyba:
>
> Description:
> java.io.IOException: 7334
> Place Http.run.request
> Datahttp://locify.com.server1.azhosting.sk/nearestCaches/service/waypoint...

Slepej

unread,
Oct 25, 2009, 12:27:13 PM10/25/09
to Locify
prohledal jsem telefon a jediny Locify adresar jsem nasel na karte.
kdyz ho smazu, locify nainstaluje znova services a nearestcaches se
pta na prihlasovaci udaje pri prvnim spusteni a pak to hodi chybu co
jsem psal. je nekde nejaky log z ktereho by se dalo zjistit vic
informaci? tu chybu to hodi hned kdyz zvolim nearest/klicove slovo/
waypoint aniz by se nahore v liste zobrazilo HTTP takze se to podle
mne ani nepokusi ty .php stranky stahnout. jestli muzu nejak
poskytnout jeste vic info, dej vedet.

dave.

jirifno

unread,
Oct 25, 2009, 2:04:23 PM10/25/09
to Locify
Já bych zkusil "trojhmat". Tedy u N82 se tomu tak říká a obnoví to
telefon do novoty. U N95 nevím jestli se to provádí stejně. Pak bych
zkusil nainstalovat Locify a vyzkoušet jestli to dělá to samé. Jo a
nezapomeň na zálohu telefonu do PC ať to můžeš ev. vrátit zpět pokud
by to dělalo to samé po obnovení. Je to sice to nejkrajnější řešení,
ale převážná část problémů je zaneřáděným telefonem různými programy,
registry atd.

ufaak

unread,
Oct 25, 2009, 3:40:41 PM10/25/09
to Locify
zkus prosimte jeste jednou smaznout ten adresar (staci podadresar
settings), zapni Locify a sluzbu nearestCaches nepridavej standardni
cestou, ale pridej sluzbu "z odkazu". Tam napis:
http://locify.com.server1.azhosting.sk/nearestCaches/service/

a uvidime jak se to bude chovat.

Kdyby to nezabralo, tak sluzbu smaz, a pridej si sluzbu z adresy
http://locify.com.server1.azhosting.sk/old/nearestCaches/service/
tam ti ted nahraju puvodni verzi geocachingu, bez ficur co jsem tam
pridal.

Dej vedet jak to dopadlo.

uf

On 25 říj, 17:27, Slepej <david.ba...@atlas.cz> wrote:

Slepej

unread,
Oct 25, 2009, 4:22:13 PM10/25/09
to Locify
UFe, zkusil jsem co jsi napsal. pridani z odkazu nepomuze. pridal jsem
tedy verzi /old/.... a ta funguje OK ! ... takze za to muze nejaka ta
nova ficurka asi. chapu ale ze jsem zatim asi jediny komu to
nefunguje:-(

mam ale jeden hint ktery by mohl treba pomoct k odhaleni. ve stare
verzi mi nikdy nefungovala funkce additional waypoints (vam to vsem
predpokladam funguje?) vzdycky mi to hodilo chybu. nijak jsem to
neresil pac jsem myslel ze to proste nefunguje. ted jsem to zkusil a
ta funkce additional waypoints (v te stare veri) mi hazi presne tu
samou chybu jako ta tvoje nova verze (Description:
java.io.IOException: 7334 Place Http.run.request )

dave.

ufaak

unread,
Oct 25, 2009, 5:12:23 PM10/25/09
to Locify
Jsi online?
Zkus jeste, prosim, pridat sluzbu z adresy
http://locify.com.server1.azhosting.sk/a/nearestCaches/service/

udelal jsem tam trosicku upravu, tak to prosim zkus a dej mi vedet...
Tady to nejspis budeme muset poresit metodou pokus - omyl.
Pravdepodobne to bude nejaky problem s hlavickama, ktery posila
stranka zpatky do Locify (viz.
http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=java.io.IOException:+7334&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
). A ja musim prijit na to, ktera potvurka to dela :)

Slepej

unread,
Oct 26, 2009, 2:48:38 AM10/26/09
to Locify
ahoj,

dela to to samy (porad stejna chyba). vypada to ze tenhle problem maji
jen telefony Sony Ericsson s UIQ a na http://developer.sonyericsson.com/community/message/128738
pisou tohle:

1/ Yes, I have found a workaround. The problem was in request
properties - I have removed all the connection.setRequestProperty
methods (I had "User-Agent" and "Content-Type") and it works fine.
Problem seemed to occur on all UIQ Sony Ericsson phones.

2/ It seems the UIQ implementation enforces parts of the RFC that most
other implementations either fixes for you or silently allows. Try
removing all headers and then adding them one by one to find the
offending one.

jsem na ICQ nebo Skypu tak jestli chces muzeme to poresit tam.

mej se,
dave.

ufaak

unread,
Oct 26, 2009, 2:57:11 AM10/26/09
to Locify
jiste, to vsechno jsem procetl ;) proc myslis ze jsem posilal odkaz na
strycka googla :)

Zkus vyvojovou vetev aktualizovat, a vyzkousej. Neposilam ted naprosto
zadne hlavicky. Pokud to nepujde, tak nevim.

On 26 říj, 07:48, Slepej <david.ba...@atlas.cz> wrote:
> ahoj,
>
> dela to to samy (porad stejna chyba). vypada to ze tenhle problem maji
> jen telefony Sony Ericsson s UIQ a nahttp://developer.sonyericsson.com/community/message/128738

Slepej

unread,
Oct 26, 2009, 3:16:02 AM10/26/09
to Locify
:-( nee, nefunguje to. smazal jsem pro jistotu i settings.

:-(

Slepej

unread,
Oct 26, 2009, 3:37:12 AM10/26/09
to Locify
nevim jestli si "ted" v te vyvojove verzi neco menil ale zjistil jsem
ze mi prvni volba (nejblizsi) funguje. ty druhe dve ale nefunguji.
nejsem si uplne jisty jestli jsem pri predchozim testu vyzkousel i tu
prvni volbu.

dave.

Slepej

unread,
Oct 26, 2009, 4:28:00 AM10/26/09
to Locify
UFe,

byl jsem si temer jisty ze jsem volbu "nearest" ve vyvojove verzi
zkousel a ze nejprve nefungovala, bylo my to divne a ono je to totiz
trosku jinak:

vyvojova verze i normalni ostra verze se chova stejne a normalne
nefunguje ani jedna volba (nearest/waypoint/keyword) ale kdyz zadam
(schvalne) spatne prihlasovaci jmeno nebo heslo tak se zobrazi chybova
hlaska ze jsem zadal spatne prihlasovaci udaje a po zmacknuti OK to
skoci primo na stranku volby "nearest" (nezobrazi to tri moznosti
nearest/waypoint.keyword). no a od te doby uz ta volba nearest funguje
OK (vypnu/zapnu locify, zadam spravne jmeno/heslo) a ta prvni volba uz
funguje OK. tipoval bych ze je to tim ze je ta .php stranka te volby
"nearest" v adresari Locify/cache ? a tak se zobrazi aniz by ji to
chtelo stahnout. (problem bude jestli to po nejake dobe vyexpiruje a
bude ji to chtit tahat znovu tak se to zase asi po...)

dave.

ufaak

unread,
Oct 27, 2009, 12:14:02 PM10/27/09
to Locify
Tak jsem zase tady.
Hloubal jsem, hloubal, a vyhloubal jsem, ze jsem nic nevyhloubal. Zkus
aktualizovav vyvojovou verzi, jeste jsem tam neco zkusil. Idealne smaz
soubor servicesettings.xml (nebo nejak podobne se jmenuje) v
podadresari settings. To zaridi, ze to po tobe bude chtit znovu
prihlasovaci udaje.
Zkus se prihlasit a dej vedet, jak jsi dopadl.

Pokud to nedopadne, zkusim pro tebe pripravit specialni vydani Locify
by ufaak :)

uf

Slepej

unread,
Oct 28, 2009, 2:49:52 AM10/28/09
to Locify
zdravim,

tak zadna zmena. porad to nefunguje. Abych rozchodil alespon tu prvni
volbu nearest musim zadat spatny heslo aby se stranka nacetla. pak uz
ta prvni funguje. keyword a waypoint nefunguje vubec.

skoda ze tu neni nekdo jiny s UIQ3 telefonem aby potvrdil ze se to tak
chova :-(

dave.

Jiri Benes

unread,
Nov 6, 2009, 4:15:39 AM11/6/09
to Locify
mel jsem ted stejny problem. Vzdalonosti v milich a navigace ukazovala
vzdalenost 5700Km. Aktualizace Locify nepomohla.

pomohlo smazat adresar E:\Locify\Settings (Nokia E66) a nainstalovat
znovu sluzby.

On 24 říj, 20:16, KIM-PA <pmare...@tiscali.cz> wrote:
>... nejbližší keše,
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages