Labas Vainai ir visi mūsiškiai,
on-line registracija liux, seniai galėjom tai daryt :)
Pažymėjimai, manau, kad reikalingi. Iniciatyvių nenudžiuginsim, bet
kitų nenuliūdinsim :)
Aš kaip "statybininkas" vis turiu klausimą - kaip ten su tom
priklausomybės lentelėm? Bronius apsiėmė?
Visi mokyklų pavadinimai Marijampolės apskrities atitinka faktą.
Rolandas