labas,
Notare dar tikslino nuostatus.
Esminis dalykas, mokesti snegali skirtis mokyklos ir fizinio asmens nes kiekvienas turi viena balsavimo balsa. Todel siulau ji mažinti visiems
Kitas dalykas valdymas Notare klausia: "Jus pagalvokite kaip is tiesu noretumete matyti klubo valdymo organus ar tik kolegialius kaip dabar nurodyta istatuose ar vis delto ir vienasmeni valdymo organa, kaip prezidenta". Nezinau ar ką keisti....Paliekant vienasmeni, dalis tarybo sfunkciju turetu petreiti susirinkimui (pvz. priemimas), dalis prezidentui, taryba liktų patariamoji institucija. Man atrodo geriau būtų taryba. Gal dar kokių provokacinių minčių būtų.
Gal vis dėlto susirenkam pasvarstyti nuostatu redakcija, organizacinius klausimus, pavyzdžiui gruodžio 3 d. (arba gruodžio 2 d. po arba prieš mstp konferencija, ji bus PPRC- gal bus daug dalyvaujančių?)
Vainas
Vainas