del istatu

0 views
Skip to first unread message

Vaino Brazdeikis

unread,
Nov 24, 2009, 3:53:36 PM11/24/09
to limkm...@googlegroups.com
labas,
 
Notare dar tikslino nuostatus.
Esminis dalykas, mokesti snegali skirtis mokyklos ir fizinio asmens nes kiekvienas turi viena balsavimo balsa. Todel siulau ji mažinti visiems
Kitas dalykas valdymas Notare klausia: "Jus pagalvokite kaip is tiesu noretumete matyti klubo valdymo organus ar tik kolegialius kaip dabar nurodyta istatuose ar vis delto ir vienasmeni valdymo organa, kaip prezidenta". Nezinau ar ką keisti....Paliekant vienasmeni, dalis tarybo sfunkciju turetu petreiti susirinkimui (pvz. priemimas), dalis prezidentui, taryba liktų patariamoji institucija. Man atrodo geriau būtų taryba. Gal dar kokių provokacinių minčių būtų.
 
Gal vis dėlto susirenkam pasvarstyti nuostatu redakcija, organizacinius klausimus, pavyzdžiui gruodžio 3 d. (arba gruodžio 2 d. po arba prieš mstp konferencija, ji bus PPRC- gal bus daug dalyvaujančių?)
 
Vainas
 
 
Vainas
 
 
limk_istatai_notare.doc

Virginija Navickienė

unread,
Nov 25, 2009, 2:36:46 PM11/25/09
to limkm...@googlegroups.com
sunku vienareikšmiškai nuspręsti. gal tikrai reikalinga pasikalbėti
Virginija

2009/11/24 Vaino Brazdeikis <vbraz...@gmail.com>

Vaino Brazdeikis

unread,
Nov 26, 2009, 11:41:12 AM11/26/09
to limkm...@googlegroups.com
kaip kiti mano del susitikimo?

vainas
p.s. Rolandas lyg ir gali 3 diena (skambino)


2009/11/25 Virginija Navickienė <virginija....@gmail.com>

Zina Žuklijienė

unread,
Nov 30, 2009, 12:46:57 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Labas rytas,
Šią savaitę man atestacija, būsiu labai užimta, bet į MSTP atvažiuosiu (trečiad., gruodžio 2 d.). Steigėjų ieškau. Pasikalbėjau su Kelme ir Joniškiu, kitų dar ieškau. Bent dalis žada būti. Geros Jums dienos.
                                                                  Zina

Rimantas Jocius

unread,
Nov 30, 2009, 1:40:50 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Šią savaitę negaliu....
Rimas


From: limkm...@googlegroups.com [mailto:limkm...@googlegroups.com] On Behalf Of Vaino Brazdeikis

Sent: Thursday, November 26, 2009 6:41 PM
To: limkm...@googlegroups.com
Subject: Re: del istatu

No virus found in this incoming message.
Checked by AVG - www.avg.com
Version: 8.5.425 / Virus Database: 270.14.87/2535 - Release Date: 11/24/09 19:37:00

Bronislovas

unread,
Nov 30, 2009, 3:00:00 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Labas rytas,aš,jei gripas neužpuls,turėčiau gruodžio 02d. trečiadienį būti PPRC konferencijoje. ten ir aptartume įstatus.
Bronislovas
----- Original Message -----
Sent: Thursday, November 26, 2009 6:41 PM

Vitalija Bujanauskinë

unread,
Nov 30, 2009, 4:44:41 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
 Sveiki, jei pavyks ištrūkti , tai tik gruodžio 4 d.
 Vitalija
 

From: direk...@zadeikiai.silale.lm.lt

To: limkm...@googlegroups.com
Subject: Re: del istatu
Date: Mon, 30 Nov 2009 10:00:00 +0200
<BR

Zina Žuklijienė

unread,
Nov 30, 2009, 5:01:18 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Dar kartą- sveiki,
Mano visi steigėjai vienaip ar kitaip pašnekinti. Dauguma dalyvaus.
                                                                          Zina

Vaino Brazdeikis

unread,
Nov 30, 2009, 6:27:04 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Sveiki
 
Susitinkam gruodžio 2 d. nuo 10 val.PPRC (auditoriją ir kavą pabandysiu surasti). Konferencija gruodžio 2 d. nuo 11 val. PPRC, tad galėsim dalyvaut ir diskutuot jos metu :)
 
Pagrinde siūlau aptarti įstatus ir konferencijos programą.
 
Manau Zina, Bronislovas, Valentinas, Virgina, aš tikrai galėtume
 
Vainas
p.s. pakviesčiau ir Berniką

Bronislovas

unread,
Nov 30, 2009, 8:55:37 AM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Gerai Vainai,aš būsiu 10 val PPRC.

Vitalija Bujanauskinë

unread,
Nov 30, 2009, 3:46:27 PM11/30/09
to limkm...@googlegroups.com
Sveiki, steigėjus iš Utenos ir Ukmergės ir Anykščių surinkau.
 Vitalija


From: direk...@zadeikiai.silale.lm.lt
To: limkm...@googlegroups.com
Subject: Re: del istatu
Date: Mon, 30 Nov 2009 15:55:37 +0200
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages