labas rytas mieli kolegos klubiečiai,
pranešu ,kad konferencijoje dalyvausiu. Klubo
steigime dalyvavo Vincas Jurgaitis Laukuvos N.Vėliaus gimn. direktorius,Ačas
Virginijus,dabar dirbantis draudimo agentu Šilalėje ir gyvenantis Laukuvoje,
Gražina Jurgaitytė-Lukoševičienė gyvenanti Mažeikiuose Šiaurėsg. 4 ir dirbanti
Mažeikių Jankaus pradinėje mokykloje. Tiek dabar prisiminiau
Šilališkių.
pagarbiai
Bronislovas