limk konferencija // paskutines zinios

27 views
Skip to first unread message

Vaino Brazdeikis

unread,
Dec 2, 2009, 12:36:40 PM12/2/09
to limkm...@googlegroups.com
sveiki

Dekui Zinai, VIrginijai, Broniui sudalyvavusimes šiandien susitikime
Tikslinom nuostatus, pabandžiau suvesti pagrindienjs mintis, jos 3.7,
4,6, 4,7, 5,12 punktuose
- Tai yra klube gali būti narys stebėtojas, kuris dalyvauja bet ne
valdyme ir nemoka mokesčiu ?? Gal koks kitas pavadinimas butu?
- mokesčiai 0,5 mgl
- klubo taryba renkama susirinkime (papkatu 9), vėliau ji iš tarybos
issirenka prezidenta. Tarybos kvorumas puse nariu
paziurekit http://docs.google.com/Doc?docid=0Ad2yoADKW20VZGRoN2I4NHdfMjVndGtxdGhmdg&hl=en

Siandien turim uzisregistravusiu 25 mokyklas, 56 narius, 17 steigėjų
(reikia bent 50). Prašiau visų iki gruodžio 4 d., bet matyt reiks dar
kazkaip dirbt prie to...ypac man atrodo Kaunas, gal Panevezys...

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0At2yoADKW20VdC1NeERrMVh3cFJKNkFUM1A5LVl5Tmc&hl=en&invite=CNfixZ8O


Vainas

Vaino Brazdeikis

unread,
Dec 3, 2009, 9:50:42 AM12/3/09
to limkm...@googlegroups.com
labas

siandien turime
Siandien turim uzisregistravusiu 29 mokyklas, 66 narius, 18 steigėjų
Reikai tiketis kad ryt bus dar daugiau :)


Vainas

Virginija Navickienė

unread,
Dec 3, 2009, 3:10:39 PM12/3/09
to limkm...@googlegroups.com
Vainai, tau persiunčiau kelis laiškus, taip pat noriu pasakyti, jog Pranas Vėželis ir Vytautas Cegelskas dalyvaus(steigėjai)

2009/12/3 Vaino Brazdeikis <vbraz...@gmail.com>

Rolandas

unread,
Dec 3, 2009, 3:43:38 PM12/3/09
to LIMK
Sveiki.
skaičiau įstatus. Viskas neblogai. kia kur maišoma sąvoka taryba -
valdyba
Jaučiasi, kad klubo konferencija bus gausi, tačiau su steigėjais ne
kas... ką darysim? Pagal įstatus reiktų susirinkimą šaukti dar
kartą...... :) O gal apsidirbsim.
Kazakevičius bus?
Tiesa, labai džiaugiuosi, kad šiuo įtemptu laiku Vainas turi
generatorių - Virgą. Ačiū Jums - gėlės ir bučiniai :)

Rolandas



On 3 Gruo, 16:50, Vaino Brazdeikis <vbrazdei...@gmail.com> wrote:
> labas
>
> siandien turime
> Siandien turim uzisregistravusiu 29 mokyklas, 66 narius, 18 steigėjų
> Reikai tiketis kad ryt bus dar daugiau :)
>
> Vainas
>
> ---------- Forwarded message ----------
> From: Vaino Brazdeikis <vbrazdei...@gmail.com>
> Date: 2009/12/2
> Subject: limk konferencija // paskutines zinios
> To: limkm...@googlegroups.com
>
> sveiki
>
> Dekui Zinai, VIrginijai, Broniui sudalyvavusimes šiandien susitikime
> Tikslinom nuostatus, pabandžiau suvesti pagrindienjs mintis, jos 3.7,
> 4,6, 4,7, 5,12 punktuose
> - Tai yra klube gali būti narys stebėtojas, kuris dalyvauja bet ne
> valdyme ir nemoka mokesčiu ?? Gal koks kitas pavadinimas butu?
> - mokesčiai 0,5 mgl
> - klubo taryba renkama susirinkime (papkatu 9), vėliau ji iš tarybos
> issirenka prezidenta. Tarybos kvorumas puse nariu
> paziurekit  http://docs.google.com/Doc?docid=0Ad2yoADKW20VZGRoN2I4NHdfMjVndGtxdGh...
>
> Siandien turim uzisregistravusiu 25 mokyklas, 56 narius, 17 steigėjų
> (reikia bent 50). Prašiau visų iki gruodžio 4 d., bet matyt reiks dar
> kazkaip dirbt prie to...ypac man atrodo Kaunas, gal Panevezys...
>
> http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0At2yoADKW20VdC1NeERrMVh3cFJKN...
>
> Vainas

Vaino Brazdeikis

unread,
Dec 4, 2009, 1:03:53 AM12/4/09
to limkm...@googlegroups.com
labas

na truksta jegu su Kauniečiais, Valentas kažkodėl miega....Ar nebutu
koks mokyklos pranesimas apie realu besimokančiu tinklu poreikį?

Vainas



2009/12/3 Rolandas <rol...@gmail.com>:

Vaino Brazdeikis

unread,
Dec 4, 2009, 1:05:01 AM12/4/09
to limkm...@googlegroups.com
labas

Gavau pora tavo laisku, laukim šiandien paskutrine diena, vakare suvesim galus

Vainas


2009/12/3 Virginija Navickienė <virginija....@gmail.com>:

Virginija Navickienė

unread,
Dec 4, 2009, 2:19:16 AM12/4/09
to limkm...@googlegroups.com
Rolandas su metais tampa vis galantiškesnis, labai miela :)
 
Virginija

2009/12/4 Vaino Brazdeikis <vbraz...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages