Dekui Zinai, VIrginijai, Broniui sudalyvavusimes šiandien susitikime
Tikslinom nuostatus, pabandžiau suvesti pagrindienjs mintis, jos 3.7,
4,6, 4,7, 5,12 punktuose
- Tai yra klube gali būti narys stebėtojas, kuris dalyvauja bet ne
valdyme ir nemoka mokesčiu ?? Gal koks kitas pavadinimas butu?
- mokesčiai 0,5 mgl
- klubo taryba renkama susirinkime (papkatu 9), vėliau ji iš tarybos
issirenka prezidenta. Tarybos kvorumas puse nariu
paziurekit http://docs.google.com/Doc?docid=0Ad2yoADKW20VZGRoN2I4NHdfMjVndGtxdGhmdg&hl=en
Siandien turim uzisregistravusiu 25 mokyklas, 56 narius, 17 steigėjų
(reikia bent 50). Prašiau visų iki gruodžio 4 d., bet matyt reiks dar
kazkaip dirbt prie to...ypac man atrodo Kaunas, gal Panevezys...
Vainas
siandien turime
Siandien turim uzisregistravusiu 29 mokyklas, 66 narius, 18 steigėjų
Reikai tiketis kad ryt bus dar daugiau :)
Vainas