susirnikimas

1 view
Skip to first unread message

Vaino Brazdeikis

unread,
Dec 8, 2009, 1:57:20 AM12/8/09
to limkm...@googlegroups.com
Sveiki,

Tai sutarima suvažiuot 9 val. pasiatrsim del susirinkimo vykdymo,
konferecnijso eigos
Permetu protokolo pavyzdį.
Reiktu susitarti: kas ves susirinkimą, kas bus sekretorius, kas
skaičiuos balsus, ka siulysim i taryba

Siulykit :)

Vainas

protokolo pvz.doc

Virginija Navickienė

unread,
Dec 8, 2009, 11:16:45 AM12/8/09
to limkm...@googlegroups.com
Manau, kad vesti turėtų Vainas, jis geriausiai žino nuostatus, sekretoriauti gal geriausiai galėtų lituanistas ar šiaip įpratęs rašyti protokolus, na, o balsus skaičiuoti gali bet kas.
Noriu pasakyti, kad kalbėjau su Milda Surviliene(Utena), sakė, jog jie atvyks ir bus trys žmonės. Milda yra steigėja.
Dar kalbėjau su steigėju Romanovičium, tai jis praneš rytoj.
Virginija
2009/12/8 Vaino Brazdeikis <vbraz...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages