Dar dėl vedimo:
jeigu nenori niekas sekretoriauti (gal Zina nori) , tai gali mano lituanistė tai daryti, o aš padėčiau, ,pašefuočiau.
O balsus skaičiuoti gali Rolandas, ar Vitalija, o gal abu.
O kaip dėl Rimo iš Kupiškio? Aš jo adreso neturėjau, ar jam kas nors priminė, juk jis buvo toks aktyvistas, būtuų nefaina, jei jis nežinotų
Virginija